Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Žao mi Mede :cry:.

 

Jbg, ni kriv ni dužan, sjebaće mu ovo sve karijeru. Ne može se reći da je samo zbog rata. Dočekali su oni njega na nož još u ozilendu. Tužan svet upravo gledamo.

Iz ove perspektive, Ovens i nije tako loše prošao 1936 u hitlerlendu.

Zapravo je lošije tretiran u vrloj demokratskoj otadžbini.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, renne said:

Wimbledon ove godine egzibicioni turnir

A i oni se glupiraju, sta im onda znaci da se na Kvinsu i Istbornu dodeljuju poeni.

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

Znaci gubi prvo mesto sigurno u julu, sta god uradio. 2 nedelje kratak od Stefice

 

Bice ozbiljan skandal ako budu oduzimali bodove ili ne zastite rejting igracima. Dve hiljade bodova je u igri za osvajaca, toliko jedva nekoliko igraca skupi za godinu dana.

  • Tužno 1
Link to comment

Ne kapiram rezon, ovo ATP radi kao da bi zaštitio Ruse (i integritet takmičenja) jer njima nije dozvoljeno da učestvuju? Ovo neki beef između ATP i Vimbldona ili ja to pogrešno čitam?

Link to comment
Quote

The ability for players of any nationality to enter tournaments based on merit, and without discrimination, is fundamental to our Tour. The decision by Wimbledon to ban Russian and Belarusian players from competing in the UK this summer undermines this principle and the integrity of the ATP Ranking system. It is also inconsistent with our Rankings agreement. Absent a change in circumstances, it is with great regret and reluctance that we see no option but to remove ATP Ranking points from Wimbledon for 2022.

https://www.atptour.com/en/news/atp-statement-removal-of-ranking-points-wimbledon-2022

Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

Bice ozbiljan skandal ako budu oduzimali bodove ili ne zastite rejting igracima. Dve hiljade bodova je u igri za osvajaca, toliko jedva nekoliko igraca skupi za godinu dana.

 

Slazem se. No  deluje mi da je odluka definitivna

Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

Ovo je previse, ako mene pitate. Ovo je sad opet diskriminacija igraca

 

diskriminacija velike vecine igraca. 

profitirace medvedev i zverev :D

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, vememah said:

Za ovo sranje treba da ukinu bodove Vimbldonu u narednih 5 godina, ne samo ove.

 

Da Rubljov koji je na početku rata napisao "No war, please" u kameru ne sme da se takmiči samo zato što je pogrešne nacionalnosti je kolosalna svinjarija.

 

Jeste, ali je isto tako svinjarija da ni krivi ni duzni igraci koji su skupili ogromnu kolixinu bodova ispastaju. Nadam se da je ovo samo pritisak na vimbldon da ukine tu kretensku zabranu

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...