Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Cileanac Jarry, koji je u Zenevi u prvom kolu eliminisao Lajovica, a potom Griekspoora i Ruda, danas dobio I Zvereva sa 2 0 :rolleyes: Finale protiv Tute, za trecu titulu u zivotu. Prethodne dve obe na sljaci, Santiago ove godine i Bašta 2019. Specijalista za ovu podlogu, dakle Grisi se lose pise. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pročitali smo maločas čestitku Judy Murray Novaku, kao i kratko sećanje na njihov prvi susret. U isto vreme dok Novak pomera nove granice Andy igra čelendžer turnire. Poštujem njegovu volju i trud, ali danas mi je posebno tužno:

 

 

 

Sezona trave je počela!

 

Edited by Ras
  • Tužno 2
Link to comment

Bio bi greh da se ne spomene da će danas oko 14:30 u Hertogenbošu rekete da ukrste Kecmanović i Raonić.

Pre neki dan sam se setila brata Raone i upitala se da li je batalio tenis zauvek i posvetio se biznisu.

  • Hvala 1
Link to comment

I ja dosao da okacim da se vraca Raonic, mislim da ce i tako polupenzionerski na travi da omlati naseg nesretnog Mileta. Sto je uopste pauzirao, povrede?

 

A osim Mareja i Dominik je igrao neki Celindzer ovih dana ali na sljaci, s tim sto ne znam da li je i on osvojio kao Endi. 

Link to comment
5 hours ago, Zli Gli said:

I ja dosao da okacim da se vraca Raonic, mislim da ce i tako polupenzionerski na travi da omlati naseg nesretnog Mileta. Sto je uopste pauzirao, povrede?

 

Dakle, čovek koji je dobio specijalnu pozivnicu, koji nije igrao takmičarski meč na atp turu preko 2 godine, lagano je dobio prvi set sa 6:3 , i ima brejk prednosti u drugom. 

Ja da sam Miomir, propala bih od srama u tu travu.

  • +1 1
Link to comment

Kvotovao tvit gde mu neko poručuje da će mu porodica biti ubijena u roku od 48h ako mu ne plati 39 hiljada koje je pukao kladeći se na njega protiv Hačanova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...