Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Nesto mu te meditacije, skupljanje energije iz prirode i ostale relax kategorije ne donose neku dobrobit, sve nervozniji, pa prakticno ni iz cega.

  • +1 1
Link to comment

Apsolutno ne razumem Novaka.
Ako je vec odlucio da ostane i igra u Bg, pa nek igra majkovicu i nek ide vise u taj Pariz, a ne on bi da ono, al da mu ne ono...
Ne ocekuje valjda da ce da se proseta bas svaku kao na treningu, odavno ne padaju u nesvest, niti skidaju gace jos u svalcionici kada je on sa druge strane mreze. Pa ni 255. Slovak [emoji849]
E to Rafa nikad ne radi. Izadje istambura onog i cao, ako moze.

Servis je aooo [emoji24]

  • +1 1
Link to comment

 Da bre. Kada ovako kljakavo igra, bez energije i motivacije, čak i 255. na listi deluje kao da je top 10 igrač. Potpuno si u pravu, Rafa ovom liku nikada ne bi dozvolio 3 gema u meču, a ne u setu.

Link to comment

Ma ima to donekle i svojih prednosti i gen taj njegov nacin cuva i telo, Rafino je dosta istroseno, ali ovaj nas psihicki se ubi svaki put.
Posle prvog meca i 235. Nemca rekao kako je psihicki istrosen. Pa jok i nece biti.

Link to comment

Ne znam šta tačno ima da čuva u finalu pred svojom publikom, Ako to nije u stanju da ga motiviše da odigra meč u kome ne poklanja brejkove kao rođendanske pokone, stvarno onda ne znam šta.....

Edited by Arkadija
Link to comment
Ne znam šta tačno ima da čuva u finalu pred svojom publikom, Ako to nije u stanju da ga motiviše da odigra meč u kome ne poklanja brejkove kao rođendanske pokone, stvarno onda ne znam šta.....
Pa takav mu je stil, poslednjuh godina bas uocljiv, pazi logika i nije besmislena kada igra protiv 255. na svetu, pa po svim parametrima i teorijama on mora da padne kad-tad i da pocne da gresi, ma koliko igrao mec zivota. A Novak hoce posto-poto trening, evo i sam rece da je u mislima na RG sto je sigurno tako, u utorak je vec na terenu.

Da vidimo i tu titulu [emoji854]
Link to comment
  • Redoran changed the title to Tenis - opšta tema za sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...