Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Kad je Laslo propustio desetak brejk lopti da iskoristi... ovaj Šapa počinje da rutinira važne poene na manj(e važn)im turnirima. Finale sa Ruudom

Krunić-Stojanović šampionke u dublu, (eto da se pospem katranom i perjem...) svaka čast. Bile su 4 nositeljke, pobedile su komotno belgijski par 6:0, 6:2 pošto su isto danas eliminisale 2. nositeljke Babos-Zvonarevu. Zašto nije sutra igrano finale?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk



Link to comment

Talentovani klinac o kome se i sam Đoković pohvalno izrazio u smislu potencijala i jedan od igrača koje Đokovićev tim (ne znam ko zaista?) prati i namerava da pomaže u razvoju. 

Link to comment



Ljudi ko je Hamad Medjedovic [emoji3]

 
buduca nada srpskog tenisa

Napredovao 200 pozicija ulaskom u finale kvalifikacija




Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Tačno sam znao da će se Kecmanović mučiti protiv Cuevasa...
i ja da će Troicki opet zabrljati sa odabirom turnira. Pred porazom je u kišnom Parizu. Milojević dobio prvi set.

Veteran Cuevas je stigao do 1/2f Ženeve prošle nedelje pa je razumnjivo ili razumljivo?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Link to comment

Viktor ipak razočarao, nume ni da izgubi više kako treba. Servirao mladi brazilac (12 nosioc kvala) na 5:3 za pobedu (prvi dobio 6:0) a Vića se povampirio i u TB izvukao set. Sad će opet 6:0 :sad:

Milojević sve isto, samo obrnuto :fantom: :ohmy:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
 Ne da se Trocki, mada se slažem da se bzvz gura (gde mu mesto nije), bolje da je u Beogradu...
mada ga razumem, ostavio je mesta mlađima i uložio u put na "sve ili ništa", možda ima neki tajni plan. ipak je selektor, otišao da opipa teren

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

mada ga razumem, ostavio je mesta mlađima i uložio u put na "sve ili ništa", možda ima neki tajni plan. ipak je selektor, otišao da opipa teren

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

E, ali mladji baš, ali baš numu da iskoriste. Da su ovako organizovali ATP turnire u BG-u kad sam ja bio mlad, možda bi se neki teniseri koji nisu imali previše impresivnu karijeru bolje pokazali...

Link to comment
  • Redoran changed the title to Tenis - opšta tema za sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...