Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Je l vama nedostajao Federer?
Nije ni meni :)

Izgubio prvi, ali ima brejk u drugom.

 

I uze i drugi set.

Edited by Jumanji
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

Federer na zagrevanju ne može da potrefi par loptica, kvota od 3 je za poklon protiv Andujara...

Ne vidim kako može da uđe u 2. nedelju RG, osim ako servira kao zmaj i ima sreće sa servisima protivnika

U Beogradu danas
Jorović, Stojanović ispale, čeka se Olga...





 

 

3.kolo ce biti ko da je osvojio, senzacija

  • +1 1
Link to comment

Ma nema... videlo se kad je promašio dve loptice na zagrevanju, jedna bekend a jedna forhend (!) ceri se od uva do uva skoro, kao da kaže "Medo je moj idol"

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
5 hours ago, mlatko said:

Federer na zagrevanju ne može da potrefi par loptica, kvota od 3 je za poklon protiv Andujara...

Ne vidim kako može da uđe u 2. nedelju RG, osim ako servira kao zmaj i ima sreće sa servisima protivnika

U Beogradu danas
Jorović, Stojanović ispale, čeka se Olga...





 

 

 

Ispade i Olga, jedini solidan rezultat danas Djere preokrenuo protiv Monteira...

Link to comment

Šta je sa devojkama, jel treniraju uopšte? Od njih 4 u prvom kolu (od toga 3 WC) i nije prošla nijedna... Po jedan poen su uzele i par hiljada dolara. Krunićka izgubila u kvalifikacijama od osrednje mađarice, Radanovićka je još najviše uradila sa jednom pobedom u kvalifikacijama i zaradila prve novce sa 3 nule jer je upecana kao wild kard

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Kad rece devojke, ko mora da gleda WTA za pare, zbog posla ili kakogod, nek mu je bog u pomoci. Danas set i po gledala Stivens-Kasatkina, samo da sednes i places, dok cupas kosu. Jezivo, koliko besmislenih i neiznudjenih gresaka iz apsolutno cistog mira, uzas. I to devojke iz vrha. Kako je njihovim trenerima i jos gore navijacima [emoji849]
Ova Stivens, odigra sjajn mec a onda mesecima izigrava ludilo, vucara se po terenu, kao najgora amaterka, i verovatno ne trenira dovoljno.

Edit: sada vidim pobedila Ruskinju, o jbt koji je to raspad onda bio

  • +1 1
Link to comment

Davno sam digla ruke od ženskog tenisa, to je bre sprdnja. Ne razumem zašto se to događa baš u tenisu, takvi raspadi, periodi bez forme? Ne deluje mi da se npr. plivačice ili atletičarke tako pogube i raspadnu, od mitinga do mitinga da ne znaš šta možeš da očekuješ od neke takmičarke.

Link to comment
On 18.5.2021. at 22:16, Jumanji said:

Kad rece devojke, ko mora da gleda WTA za pare, zbog posla ili kakogod, nek mu je bog u pomoci. Danas set i po gledala Stivens-Kasatkina, samo da sednes i places, dok cupas kosu. Jezivo, koliko besmislenih i neiznudjenih gresaka iz apsolutno cistog mira, uzas. I to devojke iz vrha. Kako je njihovim trenerima i jos gore navijacima emoji849.png
Ova Stivens, odigra sjajn mec a onda mesecima izigrava ludilo, vucara se po terenu, kao najgora amaterka, i verovatno ne trenira dovoljno.

Edit: sada vidim pobedila Ruskinju, o jbt koji je to raspad onda bio

 

Pa to je njen tm vec godinama. Tempira formu za NA turneju, ostvari redovno neki dobar rezultat i onda se po Evropi a posebno Aziji vucara da uzme dolare i poene. Promenila je i trenera pre nekog vremena, ali nista, ista prica. Evo upravo igra protiv atomskog mrava Sare Erani, prema kojoj covek ne moze ostati ravnodusan, ili postuje sto je takav midjet uspeo u profesionalnom sportu ili je mrzi jer mora da gleda njeno kvrckanje tupavih i/ili nemotivisanih u teoriji superiornih protivnica.

Edited by Malvo
Link to comment

Ma samo je to do nje. Moze da menja trenere koliko hoce, lezilebovicka, ubedjena sam da ne radi doboljno, 28 godina i 6 titula, mehh. Uostalom i po Americi nije nista bolja, a ako ista mrzim to je taj lenj stav. Uzas.
A ima sve fizicke predispozicije + talenat, ali to je kao i uvek, nedovoljno.


Link to comment
Bravo za Djeru, ode i uvek neugodni Fognini, sutra protiv pobednika Cecchinato - Shapovalov...
Večeras (?) protiv Šape koji je u 3. setu komotno pobedio. Po rasporedu krenuo je prvo 1/4f i nešto ne verujem da imaju (dovoljno jake) reflektore za igru po mraku. Vide se neka 4 mala...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
[emoji106]
 
 
Gledaće se večeras... ako bude. Baš mi žao što se Cecchinato raspao posle prvog, više sam ga priželjkivao (za protivnika)...
+1

Šapo je nepoznat teren, u svakom smislu ali mislim da Đere može i protiv njega

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Redoran changed the title to Tenis - opšta tema za sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...