Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Malo da skrenemo sa teme, jel Nadalova sestra ima neki privatan život? Nekog dečka, devojku, psa, mačku? Ona je neprekidno na njegovim mečevima, za razliku od supruge, koja ponekad odluči da ima pametnija posla.

Link to comment

Nema skretanja.

Ovo iz trećeg seta je (na žalost) Nadal u pravom svetlu i RG formi. Ima on snage za mnogo, mnogo... možda ne baš za 5 setova protiv svakog (npr. top Zvereva ili Cicija, Tim je u čabru ali videćemo) ali ni Nole nije više mlad kao ti neki novi klinci

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

bice revans na RG :)

Osim što teren na RG dodatno favorizuje Nadala, a gledao si koliko je ovo bilo teško.

Rafa do beskonačnosto može da eksploatiše visoke lopte sa spinom - eno kako je razmontirao Novakov BH u prvom setu.

Prvi set je praktično i presudio. Novak je nakon toga morao da igra daleko rizičnije, što je u dobrom delu meča i prolazilo, ali je Rafa svoju krizu ranije prebrodio, dok je Novakova došla u mnogo težem momentu.

U neku ruku, rivalstvo na šljaci gotovo da se se vratilo na onaj odnos iz 2008/9, kada je Novak morao da pogine ne bi li bio blizu da ugrozi Rafu, ali na kraju opet ništa.

Što je najgore, po situaciji na terenu u trećem setu bio sam ubeđen da Novak dobija.

 

  • +1 1
Link to comment

 Dobar je Rafa, kada se sve sabere i oduzme, neuporedivo mi lakše kad Nolo od njega izgubi, naročito na šljaci. Jebeš ga, kada je blizu svog prime nivoa (kao što je bio danas, u talasima) protivnik može na glavu da se premetne ali će Rafa svejedno na kraju pobediti. 

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Al sad ozbiljno, ovo nista ne valja

Ćelavi je prebacio iz 4.u2. ovaj set, al ce zato u trecem da ubaci u 6.brzinu

 

:(

Jbg

Kolko god se lozio, ćelavi je uvek favorit na sljaci, uvek

Osvojice RG uz jedan do dva izgublkena seta maks. Sve ostalo ce biti senzacija. Dok ga ne vidim kako napusta Šatrijea kao porazeni, uvek je prvi favorit, 10 mesta isprsd svih, cak vise nego Novak na AO

  • +1 1
Link to comment

Nema on šta protiv Nadala na RG, bolje da ispadne ranije. I meni ovo liči kao da se vratilo na period 2007-2012 gde je Nadal bio mentalno superiorniji na šljaci.

Link to comment
4 minutes ago, Zed said:

Nema on šta protiv Nadala na RG, bolje da ispadne ranije. I meni ovo liči kao da se vratilo na period 2007-2012 gde je Nadal bio mentalno superiorniji na šljaci.

+1 

cemu sport inace i sluzi, nego da budes porazen sto pre.

Edited by Lancia
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Zed said:

Nema on šta protiv Nadala na RG, bolje da ispadne ranije. I meni ovo liči kao da se vratilo na period 2007-2012 gde je Nadal bio mentalno superiorniji na šljaci.

 

O jebem mu..zasto ??

 

Jer ako dogura do finala i izgubi jos jednom od Nadala u finalu RG-a, desice se sta...nece moci da se uda posle ?

 

 

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

+1 

cemu sport inace i sluzi, nego da budes porazen sto pre.

Pratim ga os početka karijere za razluku od vas šta nekoliko godina, znam koliko se gradio sve šta je stekao i treba sad da pametno bira turnire a ne da se mrcvari protiv Nadala na šljaci. Iam još jednu pobedu viška i toće usrati na RG.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Tenis - opšta tema za sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...