Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

5 minutes ago, mlatko said:

Znači u najgorem slučaju može da osujeti Noletov nalet na Rođin rekord i (samo) ih izjednači zbog te jedne nedelje na broju 1?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

moze da produzi federerovo "the most weeks" sa 8 marta na 15 mart

Link to comment

I naravno Sapovalov je tek za da zagrebe, nije on jos uvek iz grupe onih mucitelja koji su u stanju da izvuku iz Novaka maksimum, da ga stave na prava iskusenja, ako je raspolozen, ali i da vidimo tacno na kom je nivou, mada je Kanadjanin servirao fnatasticno, plus je bio ekstremno agresivan, sto Novak bas i ne ljubi takvu igru protivnika. Otud i one greske onolike mladjanog.

No, ocigledno da je ovaj nas i vise nego raspolozen i zeljan tenisa, sto se vidi i iz cinjenice da cim je seo na klupu posle meca, odmah rekao Viktoru i ekipi: Igram dubl.
A prava iskusenja naravno tek predstoje i samo se nadam sto manjem rolerkosteru kod njega. Od toga najvise strepim, a fizicki je top (mada nije vrucina tamo), servis nocas perfektan, udarci se steluju u igranju, dakle sto vise meceva, pogotovu posle ovolike pauze.



  • +1 2
Link to comment
37 minutes ago, mlatko said:

Zar taj rekord nije "most consecutive weeks"?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

nije. taj ce rekord ostati federeru. kako je krenulo, to je jedini rekord koji ce mu ostati :D

 

  • +1 1
Link to comment

Rusija čeka (odmorna, jer večeras igraju sa Japanom) u 1/2 tako da... prc! nadam se da nije šteta što Nole igra uopšte ali ko će mu zabrani? Viktor?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Sa Nemačkom za prolaz... b92 kaže pobednik ide na Španiju ali italijani koji su već prošli kažu da čekaju sad Nadala [emoji38] a on ne verujem ni da će izaći protiv Cicija večeras, preveliki je to rizik za njega... mislima je već u drugoj nedelji AO

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
28 minutes ago, mlatko said:

Sa Nemačkom za prolaz... b92 kaže pobednik ide na Španiju ali italijani koji su već prošli kažu da čekaju sad Nadala emoji38.png a on ne verujem ni da će izaći protiv Cicija večeras, preveliki je to rizik za njega... mislima je već u drugoj nedelji AO

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

grupa A ide na grupu D

nema B92 pojma

Link to comment
  • Redoran changed the title to Tenis - opšta tema za sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...