Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Strasan tenis, izuzetan nivo, ogromna zelja, protiv odlicnog Sape. Sve funkcionise ko sat.
Ako se po jutru dan poznaje...
Idemooo, gazi sve!

Lajovic izgubio prvi, a sad na klupi Novak rekao da je ok i igra dubl. Sa kim, ne zna se jos, Filipom ili Cacicem.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Ros said:

nadal nece igrati protiv de minaura. problem sa ledjima

 

ako sam dobro upratio bodove, ovo znaci da novak prestize rogera po broju nedelja na broju 1 najkasnije 15.03 kad skinu poene za indian wells. ako to bude bas na taj dan, onda ce imati 10 bodova vise od fedala. dzaba vam rotterdami, moji sinovci :D

 

Link to comment
2 hours ago, Ros said:

nadal nece igrati protiv de minaura. problem sa ledjima

Na laptopu mu je nisko postavljena veb kamera.

 

Ništa ja njemu ne verujem dok ne prođe AO, a verujem da je i on svestan da mu je ovo prilika da se dočepa drugog AO, pokaki u Novakovo dvorište i sve argumente GOAT priče okrene u svoju korist, pri čemu bi bilo zaista malo argumenata protiv:

  • mislim da i dalje ima jako dobru formu od jesenas;
  • postoji dobar broj igrača koji Novaka mogu da ugroze na AO (Tim, Cicipas, Zverev, Medvedev, možda neka mina u ranijim fazama poput Kirjosa....), a kad nema Novaka ovaj retko propusti priliku;
  • Novak opet potencijalno maksimalnim zalaganjem/učinkom na ATP Cup-u može da ugrozi svoj uspešan nastup na AO- prošle godine zamalo mu je uspelo,
  • Novak standardno ima potrebu da se bavi i temama koje su neposredno izvan terena.

Da ne bude zabune, da Novak ne radi sve ovo ne bi bio "naš".

 

7 hours ago, Jumanji said:

Strasan tenis, izuzetan nivo, ogromna zelja, protiv odlicnog Sape. Sve funkcionise ko sat.
Ako se po jutru dan poznaje...
Idemooo, gazi sve!

Lajovic izgubio prvi, a sad na klupi Novak rekao da je ok i igra dubl. Sa kim, ne zna se jos, Filipom ili Cacicem.

 

Sasvim solidno izdanje, uz neke primedbe i sumnje koje će otkloniti naredni mečevi:

-prošlogodišnji Šapovalov i meč bili su daleko kvalitetniji;

-Šapo jako dobar na servisu i odličan na mreži, ali uz dosta UE tokom meča da bi se ugrozio Novak;

-Novak nije na pravi način testiran na svom servisu, što mu je omogućilo da bude rasterećen;

-nisam siguran da li je na BH u punoj formi, možda malo kašnjenje pri nameštanju, možda ipak i nešto teži udarci Šapovalova na tu stranu - videćemo;

-FH, posebno u drugom setu besprekoran, savršen ritam i kontrola udarca, diktirao je igru iz FH; 

-paradoksalno, na BL u maratonskom gemu prvog seta promašio je (za malo) FH pasing paralelu, a istim tim udarcem je realizovao meč loptu i jedinu, ako se ne varam, BL u drugom setu.

 

Podloga je čini se prilično brza?

Link to comment
42 minutes ago, mlatko said:

Ovde žabari kažu da ako (!) Nadal uzne AO i taj Roterdam prelazi na čelo 8 marta...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

tacno tako, ali mislim da bi morao da uzme jos poena na atp cupu. bilo kako bilo, cak i ako nadal sve to uzme, 15-og marta dolazi skidanje poena sa IW (nadal 360, novak 45) i novak opet na br 1

Link to comment
10 minutes ago, Jumanji said:

@Ras sve impresije dolaze iz cinjenice da nisu igrali obojica skoro tri meseca.
 

Šta su radili koji k? Zar im to nije posao? Ko ih plaća za lenčarenje?

 

 

 

 

Saglasan, naravno.

Link to comment
 
tacno tako, ali mislim da bi morao da uzme jos poena na atp cupu. bilo kako bilo, cak i ako nadal sve to uzme, 15-og marta dolazi skidanje poena sa IW (nadal 360, novak 45) i novak opet na br 1
Znači u najgorem slučaju može da osujeti Noletov nalet na Rođin rekord i (samo) ih izjednači zbog te jedne nedelje na broju 1?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Redoran changed the title to Tenis - opšta tema za sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...