Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Bravo Duci, ima on taj vibe.

Kecman pobedio neugodnog šljakaša Monteira u Urugvaju, čudi me ipak da su toliko favorizovali brazilca i dali mu duplu kvotu.

Stojanović uzela prvi Giorgi, ali ne da se italijanka, brejk u drugom

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ma Danil ko Danil, smesno mi bilo kad prosipao onu vodu, pa brisao, u svakom slucaju krenuo u poslednji gem na Ducijev servis sa kaznenih 15:0
Sam je kriv, prenervozan, bez publike, fokusa, izvlacio te neke bh pasinge iz pete, tj igrao vrlo riskantno, na ivici, ali nije mu se bas isplatilo. Imao i Duci nekolilo prelepih bh, nije se opustao. I tako.

Link to comment
3 hours ago, Ras said:

Video sam samo ovo na YT: 

 

kako se on kvalitetno zajebava:D

 

ali najjači je prvi komentar na jutjubu: Just assume that he was drunk and nothing seems weird in this video anymore

Link to comment
7 hours ago, Tsai said:

igrace jer ce pokusati da obori dva rekorda koja ce mu mozda jedina preostati po penziji

Fali mu i Rim, mozda mu se posreci pa uhvati i to... Mis'im danas/sutra/malo-sutra...

Link to comment

Jbt, ovi naši teniseri sem Novaka, su psihološki patuljci. Kecmanović ne može poen, a ne gem, da osvoji protiv Švarcmana. Pri tom, Dijego uopšte nije u nekoj ubitačnoj formi.

Link to comment
  • Redoran changed the title to Tenis - opšta tema za sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...