Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

isto tako danas za sutra stiglo pratiocima dece sa smetnjama u razvoju 
za pratioce i decu
 
nastala prilicna zbrka, posto su roditelji te dece, odnosno neki od njih medju vodecim antivakserima, a i ne zna se koja vakcina je u pitanju
videla to. neverovatno generisanje histerije, to je nachin na koji funkcionishe gradski sekretarijat za dechju zashtitu, obavezno telefoniraju i shalju poruke uveche da im se neshto podnese za ujutro ili svemir implodira.

i posebno to za praktichno vec rizichnu/bolesnu decu da se roditelji izjasne odmah bez dogovora sa lekarima, ful budalashtina. ne moze to tako.

plus shto ide pricha da je klinichka studija. shto nije nikakav problem, samo mora naglas da se kaze i da se jasno napishe, tako da svako moze da razume shta radi. sve shto ima na svetu, bice da neko hoce, b wez problema. samo ovi majmuni moraju da podmecu, prave drami i zamagljuju 3u1.

sent from bubamoto



  • +1 2
Link to comment

Mene antivakseri ovoga puta uopste ne nerviraju. Kako stvari sada stoje vakcina ce samo djelimicno zaustaviti zarazu ali ce zastiti primaoce vakcine.

Drugim rijecima: Antivakseri ce da nadrljaju ako ostanu principijalni

  • +1 1
Link to comment
Mene antivakseri ovoga puta uopste ne nerviraju. Kako stvari sada stoje vakcina ce samo djelimicno zaustaviti zarazu ali ce zastiti primaoce vakcine.
Drugim rijecima: Antivakseri ce da nadrljaju ako ostanu principijalni
nisu problem antivakseri nego shto ovi idioti vode prichu na njihovu vodenicu, da li iz prirodne nesposobmosti ili namerno, samo da iritiraju normalne ljude koji bi se svakako vakcinisali i ne treba im ni marketing ni neko zamumuljivanje.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Kao kad kupiš jednu kesicu sličica za svetsko prvenstvo, pa dobiješ jedan grb, onu zlatnu sa peharom, Kristijana, Mesija i Kolarova, ali ti i dalje fale sve ostale da popuniš album.

  • Haha 1
Link to comment

Upravo odgledao konferenciju za stampu ovih mudrih glava iz UK sto odobrise Oksfordsku vakcinu i lik ladno izjavi da su detaljnom analizom utvrdili da je efikasnost 3 nedjelje nakon prve doze  cak 70%. Pita ga novinar kako je onda bila u opticaju cifra od 62%  sa 2 doze a on kaze da je to samo ukupna efikasnost sa razlicitim rezimima.

Sad mi nista nije jasno.

Link to comment

stvarno, sms uveche u 19 da se do ponoci roditelji dece sa ovim i onim izjasne sa da ili ne o vakcinaciji, a onda onima sa 'da' do ponoci shalju informisanu saglasnost na potpis, da potpishu, skeniraju i vrate mejlom do 08 ujutro. hau jes nou.

znachi idioti :blink:

sent from bubamoto

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...