Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

a što uopšte bockamo bauštelce?

 

ja bi doneo propis da pre boce recituju  šantića

 

:fantom:

 

 

mosha?  

 

bar bih rekao po reakcijama. :huh:

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

fali ^

eh...

 

doduse ima jos jedna mogucnost koja mi nije bas najdraza.... mozda i nama s neodgovarajucim imenom i poreklom daju istu vakcinu kao i grebatorima u srbiji pa su nam reakcije iste. :sad:

 

 

Link to comment
Ovde si se bocnuo.... Tržni centar neki?
[emoji12]

.... Shiit has hit the fan!

E jest, tržni centar... neki kažu nastarija bolnica Evrope, gde je nekad bila saksonska škola. Mislim da nisam mogao odabrati bolju location za primanje Oxfordske :fantom:

Mada sam krajičkom oka merkao ovaj hub jer još nisam ulazio u Nuvolu Fuškaša (novi aerodrom U Szenzenu je njegovo delo)





Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Gde se placa clanarina za klub Astrozeka? :cool:

 

Juce uvece zovu sa Univerziteta, kazu dodji sutra u 10.20am u sportsku halu univerziteta.

Univerzitet inace pomaze ministarstvu vakcinacijom nastavnika, a krenulo je i za profane na ostalim univerzitetima.

 

Starije i one sa bolestima bodu fajzerom, ostale astrazekom.

 

E, sad, haos je kada je druga doza: Usmeno ti kazu 28 dana, sertifikat ti da datum za 21 dan, a novine za astrozeku kazu 40 dana. Haos totalni.

Link to comment
1 hour ago, adam said:

eh...

 

doduse ima jos jedna mogucnost koja mi nije bas najdraza.... mozda i nama s neodgovarajucim imenom i poreklom daju istu vakcinu kao i grebatorima u srbiji pa su nam reakcije iste. :sad:

Sto godina živiš pod kraljičinom krinolinom i još nisi odbacio IĆ? Lol! 

  • Haha 1
Link to comment

Česi mogu da putuju

Česi vakcinisani prvom dozom vakcine pre najmanje 22 dana od danas mogu da putuju u Nemačku, Austriju, Mađarsku, Sloveniju, Poljsku, za nedelju dana verovatno i Slovačku, a od ponedeljka imaće i neke druge olakšice, međutim to ne važi za češke građane vakcinisane u Srbiji i inostranstvu
 
 
Kakve su bre ovo gluposti?
Kakve veze ima gde je ko vakcinisan?
 
Ovo je stvarno zajebavanje naroda
 
Da ne spominjem ono, ko koju vakcinu priznaje
 
Ako je covecanstvo u problemu i postoje vakcine, sto se ne odobre sve da se borimo svim oruzjima i zasto je bitno da li se ceh vakcinisao u ceskoj ili srbiji ili na marsu
 
Sta, kao, u Srbiji vakcine ne rade?
 
Ne razumem...
 
I stvarno, posle sto se ljudi ne vakcinisu ili ne veruju u koronu ili nesto peto
Edited by Have_Fun
  • +1 4
Link to comment
21 hours ago, Moracikus said:

Britanski model sa odlaganjem druge doze. Vec ste stigli do 40% i to bez domace proizvodnje.

Kanada ce biti jedna od prvih vecih zemalja koja ce dostici 75%.


Kazu da je ideja da sto vise ljudi dobije bar jednu dozu. Deluje da ne mogu da nabave dovoljno Pfizer i Moderna vakcina, Astra Zeneca ima i dolazi jos ali cas ih povlace cas opet daju (zbog problema sa ugruscima). 
Sto se tice brojki, 40% je primilo prvu dozu ali drugu dozu ispod 4%. Dosta zavisi i od provincije. Ovde u British Columbia ide bas sporo. No, ide nekako pa cemo valjda uhvatiti korak uskoro.

 

Dan posle prve doze nemam nekih nus pojava osim sto me malo boli ruka gde sam primila vakcinu.

Link to comment

ovde kod mene (ch) su bas dali gas. izgleda da ima dovoljno vakcina, odobrene samo moderna i fajzer, a modernu daju na tacno 4 nedelje. odmah se zakazuju oba termina. vidoh negde ca. 70 000 dnevno. kako je traljavo krenulo, ovo je odlicno. inace, istrazivanja pokazuju da 75% hoce u svakom slucaju da se vakcinusu.

Link to comment
23 minutes ago, nera said:

Dan posle prve doze nemam nekih nus pojava osim sto me malo boli ruka gde sam primila vakcinu.

 

I kod mene je bilo samo to.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Česi mogu da putuju

Česi vakcinisani prvom dozom vakcine pre najmanje 22 dana od danas mogu da putuju u Nemačku, Austriju, Mađarsku, Sloveniju, Poljsku, za nedelju dana verovatno i Slovačku, a od ponedeljka imaće i neke druge olakšice, međutim to ne važi za češke građane vakcinisane u Srbiji i inostranstvu
 
 
Kakve su bre ovo gluposti?
Kakve veze ima gde je ko vakcinisan?
 
Ovo je stvarno zajebavanje naroda
 
Da ne spominjem ono, ko koju vakcinu priznaje
 
Ako je covecanstvo u problemu i postoje vakcine, sto se ne odobre sve da se borimo svim oruzjima i zasto je bitno da li se ceh vakcinisao u ceskoj ili srbiji ili na marsu
 
Sta, kao, u Srbiji vakcine ne rade?
 
Ne razumem...
 
I stvarno, posle sto se ljudi ne vakcinisu ili ne veruju u koronu ili nesto peto

Nije tu problem što vakcine ne rade u Srbiji, već što je Srbija na shit listi svuda kao zemlja od apsolutnog nepoverenja, u svemu pa i u vakcinaciji. Moraš da budeš i politički podoban kao država da bi tvoja vakcinacija bila validna.

  • -1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...