Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Da li je neko uspeo danas dobiti ovaj sertifikat. Meni dugme dole ne reaguje ako upisem engleski jezik i mobilnu verziju, a ako checkiram sve, onda mi otvori error da trazena stranica ne postoji...

Probao jutros i sada i siguran sam da sam sve dobro uneo i dao saglasnost za obradu podataka...

Link to comment

dobio ja. prvi put kad sam pokušao nisam uspeo da se ulogujem, posle su prikazivali ažuriranje sajta, iz treće je prošlo

Link to comment
24 minutes ago, Spooky said:

Da li je neko uspeo danas dobiti ovaj sertifikat. Meni dugme dole ne reaguje ako upisem engleski jezik i mobilnu verziju, a ako checkiram sve, onda mi otvori error da trazena stranica ne postoji...

Probao jutros i sada i siguran sam da sam sve dobro uneo i dao saglasnost za obradu podataka...

ja sam čekirala prvu opciju za jezik i desktop verziju i odmah mi je stiglo na mejl.

Link to comment
7 hours ago, laser lotus said:

 

Vidim da si stručnjak iz te oblasti pa eto prilike da objasniš likovima iz FDA da su budaletine što inače zahtjevaju višegodišnja ispitivanja umjesto da se smandrlja nešto za pola godine.

 

To što je ovo vanredna situacija pa je oportuno ubrzati/skratiti neke stvari ne znači da su sva uobičajena ispitivanja nepotrebna.

podneo je pfizer kod americke agencije za lekove podnesak za potpuno odobrenje (full approval). naravno, svaki lek, koji je registrovan zahteva dugorocno pracenje i to ce da se radi, ali ne mora da se cekaju longitudinalne studije, imaju sasvim dovoljno podataka.

Link to comment

ustani zelena srbijo :dry:

 

Quote

Сваки регистрован корисник Портала еУправа искључиво за себе може да добије Дигитални зелени сертификат.

Уколико неко од чланова Ваше породице жели да добије Дигитални зелени сертификат, неопходно је да се самостално региструје на Порталу еУправа и покрене ову услугу.

znach sleduje zajebavanje sa babama i dedama shirom materine :isuse:

 

bjavo kjeteni.

Link to comment

Zaboravih da javim da sam danas, kao najveci antifakser na foruma, primio hefajzera. U uscu. 

Paralijo, Paralijo 

Ko bi tebe ostavio 

Paralijo oj 

Rodni kraju moj 

 

10 ljudi za laptopovima, 10 ispred bira sve sem zeneke... Fensi prostor... Kao klinika sa industrijskim dizajnom. 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by hefaca
Link to comment
Koju starosnu grupu sad vakcinišu u Italiji, kad je ovaj morao u Srbiju? 
Over 54-godišnjake a mlađe sa komorbitetima ali mnogo je haotično, negde još 80-godišnjaci čekaju a kod mene rade neke open day hubove za 40-godišnjake sa AZ. Stigao bi na red da je čekao ali žena mu duplo mlađa pa nisu mogli odoleti promociji od 50€ za dvoje. Keš u ruke.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Niz za revakcinu AZ, posto je na svakoj zemlji da savetuje svoje gradjane, naravno kod nas je to nepotrebno, pa dr kaze:

 

 

Baš mi je ovo trebalo :vesala2:

Idem da proklinjem horoskop, kud se rodih u oktobru

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...