Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Ja sam malopre prodavačici jagoda dao 340 kinti, reko ne zanima me pošto su, daj za sve pare, kad dođem kući i gospođa pita di su novci, odigram 9 i po nedelja pored frižidera (inače sam se istrošio na gluposti :D )

  • +1 1
Link to comment

Uveče u 6 me čeka 2. doza Svemirzeke, držite palčeve, da me ova ne otkine kao prva. Ima li već neko, da ima iskustvo, dal da spremam ćebad, ibuprofen i gumu za zube? Ja sam iz prve ture koja je stigla u SLO, pa niko ništa ne priča. 

Edited by EvilMile
  • +1 1
Link to comment

Zna li se šta za revakcinaciju zekom u Srbiji? Sad u maju dolazimo polako na red, hoće li je nabaviti za nas mučenike ili nas bosti rajfajzenom/sputnjikom?

Link to comment
9 minutes ago, Партибрејкер said:

Zna li se šta za revakcinaciju zekom u Srbiji? Sad u maju dolazimo polako na red, hoće li je nabaviti za nas mučenike ili nas bosti rajfajzenom/sputnjikom?

popadacemo kakogod :lolol:

Link to comment

bice zeka sigurno. sumnjam da ga je sada problem nabaviti. mogli bi da zavrse sa nama sto smo primili prvu dozu i da ga batale.

sumnjam da je neka jagma za svemirZekom nakon svega sta je bilo i sta nije bilo.

meni termin kada i renneu, 21. V

Link to comment
Čuvajte se, danas čujem za slučaj oboljevanja jednog astrazekisanog jednom dozom.
ja sam otpochela akciju pojachanog chuvanja!

sent from bubamoto

Link to comment

Mene gospođa Fajzer juče posle revaxa rekla "a od sad pa nadalje uobičajeno čuvanje, maske, pranje ruku svaki čas i slično" :D

Link to comment

Da priložim rezultat antitela od AstraZeneke, nje je najmanje bilo (mada su pomalo bajati).

Prva doza primljena 1. marta, rezultati su od 1. aprila (Beolab laboratorija), čeka se revakcinacija 24. maja. Ako su bitne godine, krajem godine se puni 40.

Koleginica iz firme, istog dana vakcinisana, istog dana rađena analiza, ima 833 istih neutvrđenih jedinica. Ona je doduše 7 godina mlađa.

 

Moram priznati da bih sad pre prihvatio drugu dozu fajzera, ako bude moglo da se bira. Ako ne bude, svakako ću primiti drugu dozu Astre uz potencijalnu proveru stanja krvnih pločica 3 dana nakon primanja doze, a onda možda još jednom i nakon dodatnih 7.

Astra_antitela.png

  • +1 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...