Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

1 minute ago, Caligula said:

 

 

Ma bre.

 

Napisah gore, ako ti daju besplatne vakcine i kazu "tvoja volja" ti ces da se useres na izbor izmedju zivota i bolesti. Ali ako ti gurnu shargarepu u tor, e to je vec podsticaj da se, opet, drugi put, poseres na svoju (cak i pogresnu) volju i slobodu izbora.

 

Ali bez da se ovi vredjaju, oni se ponasaju bukvalno kao stoka.

Izvinjavam se, ja to o Turcima nevezano za tvoj post. 

Link to comment

Pokusavam da nadjem onu sliku gde antivaxer u lancima drzi ostale, kacili ste, ne uspevam da je pronadjem. Postoji jos jedna kategorija izmedju antivaxera i "sacekacu jos", a to su oni koji nisu ni bas total antivaxeri ni cekaoci, nesto izmedju. Govorim o ljudima koji su prelezali covid, blagi oblik, oni znaju da imaju antitela, nista strasno nije bilo, a vakcina samo ako mora. E ti su mi najgori. Po njima treba samo ugrozeni da se vakcinisu, a ostali ce se prirodno izboriti. Upala sam u raspravu sa jednom takvom budalom da jesmo svi ugrozeni, medjutim kontraodgovor je da ona zna 30 osoba koje su umrle od vakcine. Na pitanje ko su ti ljudi, da li ih je licno poznavala, kako od vakcine, koje, gde odgovora nema. Mozda je ovo i tipican antivaxer, ne znam gde da je uvrstim jer nije bas bas protiv vakcina. Ne mogu da svarim da neko ko je prelezao ovo (i nisam htela da joj kazem da zahvali cemu god hoce to sto je proslo sa blagim simptomima) pristaje na vakcinu samo ako mora ™. :frust:

Link to comment
13 minutes ago, Arkadija said:

 

Ja se stalno pitam, zašto smo se uopšte bunili protiv Turaka??? Čime su to uspeli da nas isprovociraju na akciju, kada sada nikav zulum ne izaziva ni tračak pobune.

Pa kad pogledaš, i nismo se nešto bunili... Od 1459 do 1804 se pobeglo u Vojvodinu i? Nije se tu nešto bunilo, ako nije za račun Austrije bilo...

 

A i što bi se bunili? 10% porez, najstarije muško dete na školovanje u Stambol o trošku države, ne radiš sve vreme za gospodara, imaš kad radiš i za sebe... Još ako promeniš veru, iahahaj... Alah da te vidi... :fantom:

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Friend said:

Ima li neko da je primio kineza, a da bi sada menjao za fajzera?

 

I obrnuto, fajzera za kineza :)

 

Ih, ja prva, ali imam jake razloge zašto sam trčala po bilo koju, tako da, i da vraćam film i da vraćam vreme, opet bih isto uradila. Za mog tatu:heart: Nije izdržao, imao je rak, ali zbog njega sam htela da budem i dobrovoljac u nultoj fazi da je moglo.

 

Sad kad gledam ovu odvratnu Evropsku uniju, kojoj sam juče pisala mejl da antivakseri imaju veća prava od mene, rođene Evropljanke vakcinisane Sinofarmom :happy: naravno da hoću Fajzer, ali se tešim što sam u kupovini automobila pa nemam pare za putovanje pre septembra a do tad će valjda da se saberu.

  • +1 1
  • Wub 2
Link to comment

Kako je meni odvratno ovo sa vaučerima.
Isto ko ovi što kažu:
Neću da se vakcinišem, sem ako bude moralo za putovanja, avion...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 8
Link to comment

Vazno je bilo primiti bilo koju vakcinu sto pre, tako smo povecali sansu da spasimo sebi zivot.  I to je najbolja odluka.  Ja licno znam nevakcinisanog (1973), pokojni i vakcinisanog kinezom (1937) zdrav i prav nakon zaraze. Vakcina tu ima svog udela i to je to.  

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Ne znam da li postoje vakcino-adikti nasuprot vaksoskeptika, ali otisao bih i roknuo jos jednog Fajzera da zabetoniram ja to :D

Ja :D Kad sam isla na drugu dozu htela sam da im kazem da mi roknu 2 odjednom.

  • Haha 2
Link to comment
13 minutes ago, Malkmus said:

5q2s5tX.png

 

80-te retro. Cvike sa ogledalima :laugh:, bogami i scenska garderoba vuce na to vreme

 

 

A evo i apsolutnog pobednika:

 

https://www.021.rs/story/Info/Region-i-svet/273237/Filipinski-predsednik-se-vakcinisao-kineskom-vakcinom-pa-rekao-gradjanima-da-ne-slede-njegov-primer.html

 

 

Ja se zrtvovao i vakcinisao, vi bas i ne morate.   :isuse:

 

 

Age of idiocy, kud bas nas da zakaci.

  • Haha 1
Link to comment

Promaših vaučer, a mogo sam duzmem novi ssd, pu.

U ostalim vestima samo bi spavo jbt. Prespavo sam tekmu sinoć, usto nekad u klonju, odgledo hajlajtse i nastavio. Još se razvlačim po krevetu a rame oće dotpadne.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...