Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Quote

 

Predsednik je dodao da će vakcinisani ljudi imati pravo na plaćeno bolovanje, dok oni koji nisu primili ni jednu dozu neće.

„Biće i drugih stvari koje će Vlada da razmatra. Vi ako ste se zarazili, a primili ste dve vakcine, tuđom krivicom, vi imate pravo ako ste u državnom organu, vojsci ili slično, vi imate pravo na bolovanje. A ako niste vakcinisani, nećete imati plaćeno bolovanje“, rekao je Vučić.

 

https://www.danas.rs/drustvo/vucic-za-vakcinisane-3-000-dinara-i-placeno-bolovanje/

Link to comment

Pogibija znaci...

Prvih 100 koji se sutra vakcinišu u SC Ušće, dobiće vaučer po 3000 dinara za kupovinu u Ušću, a prvih 50 koji se vakcinišu u petak dobiće vaučere od po 5000 dinara, dok dok će u subotu 8. maja za prvih 100 vakcinisanih biti obezbedjeno 100 poklon paketa.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

svi sa više od 16 godina koji su se vakcinisali do 31. maja jednom ili dve doze dobiće još 3.000 dinara od države - rekao je Vučić.

 

Obavesti mamu da dobija i 30e sad i 50e posle i jos 30e jos kasnije i 3000 dinara... bogatstvo pravo

 

te poznate 30-ice zna ona vec. ovo je sad novo.

da vidimo sad koji ce se antivakseri i vaksoskeptici da se prodaju za 3000 !

Link to comment

Da, verovatno misli na 100%. Plače mi se od poniženja (koje nije moje) i činjenice da je ponovo sve uspelo da me iznenadi i postane još veće dilovanje benzina i kariranih papuča sa haube, a mislila sam da ne može dublje i jadnije. 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, yabadaba said:

Ovo sa bolovanjem je baš detaljno promišljeno. Sad će zaraženi ići na posao pošto im bolovanje neće biti plaćeno.

 

Tako je, kod moje mame na poslu ni do sada nije bilo placeno 100% bolovanje zbog korone i normalno dolazili su zarazeni na posao, ili ako im je neko u kuci bio pozitivan krili su da ne bi morali u izolaciju

Link to comment

imamo li za ovaj mesec, to je pitanje.

i da li ce srbinini da posumnjaju u presipanje, ko presipa, ko zna shta sipa, dal je oprao ruke i mozda presipa suvishe brzo? :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

 

Sejšeli, državica sa najvećim udelom vakcinisanog stanovništva na svetu, više i od Izraela - 2/3 populacije vakcinisano je obema dozama - opet uveli zaključavanje zbog eksplozije slučajeva.

 

Koriste oksfordsku i Sinofarmovu vakcinu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...