Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

5 hours ago, Tihajeza said:

 

Ovo je video star oko mesec dana. Pacijenata trenutno ima duplo manje i broj opada.

Pardoniram. Percipirao sam datum kao 30. april

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

:frust:

Božeeee..... Mi smo stvarno ispali debili. Požurili da se vakcinišemo čim bilo i ne dobismo ni hvala. Ovi kraljevi prokrastinacije em Fajzera na izvolte em gulaš/vo s ražnja. Sledeća tura privedenih k vakcini dobiće i po 50€ da privije na ubod od iglice, da ne boly rukicy

kad vidim nesto ovako, odmah se setim dve stvari:

prvo, kako sam u januaru mislim i ovde napisala da necu primiti kineza i da treba strpljivo sacekati, jer ce uz postojece raspolozenje biti fajzera za sve koji vole

a onda odmah i 

drugo, za koliko slucajeva sam cula da su debelo nadrljali zato sto su hteli malo da sacekaju i da vide... nazalost, poznavala sam i jednog divnog coveka koji je pre desetak dana preminuo sa svojih cedrteset i nesto - nikako klasican antivakser, samo je hteo "jos malo da razmisli i prelomi koju i kada"...

 

na kraju se obicno desi ono sto mora da se desi - i strpljivost i nestrpljivost imaju svoje prednosti i nedostatke (u poslednje vreme ne klikcem na submit reply ako u postu nema bar jedna recenica koja moze direktno na grunfovu majicu :D)

Edited by Aleksija
  • +1 5
Link to comment
On 3.5.2021. at 16:32, Jumanji said:

 

 

Eto šta bih sledeće pazario da mogu da biram.

 

9 hours ago, Frank Pembleton said:

Al meni je super ova šizofrenija sa vakcinisanjem u TC.Pa brate aj da su neviđene gužve po sajmu i dz...Ali tebi tamo ljudi stoje, i ti sad kao eto u TC.Pa super ajde ordinacije u Delti... ].... Shiit has hit the fan!

 

Gle, to je jedna od najboljih ideja od početka vakcinacije. U Beogradu u TC možeš dnevno imati i 1k vakcinisanih minimalno.

 

U principu ako bi to doprinelo stopi vakcinacije obezbedio bih i striptizete i leteće medvede.

  • +1 4
Link to comment

Ja i dalje sumnjam da će to da radi osim oko ne bude 20% na obrve, džabe latte ili nagradna igra svakom petom pa  50% popusta uz zouranine ofucane tike

  • +1 3
Link to comment



 
Eto šta bih sledeće pazario da mogu da biram.


Cesto postavljam ako ima novosti dokle su Kubanci stigli, mnogo me zanima kako ce da se pokaze, cenim da ce biti najjaca.

  • +1 1
Link to comment

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je doneta odluka da se da dodatna finasijska pomoć za one koji su se vakcinisali.

 

On je naveo da će ta pomoć iznositi 3000 dinara.

 

Kako ističe, svi sa više od 16 godina, koji će se vakcinisati jednom ili sa dve doze do 31. maja, dobiće dodatne 3.000 dinara.

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 4
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

Kako ističe, svi sa više od 16 godina, koji će se vakcinisati jednom ili sa dve doze do 31. maja, dobiće dodatne 3.000 dinara.

 

Ko nije vakcinisan? Ja nevakcinisan?! Daj 5 vakcina! ILI 5 IL NIJEDNA!

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

da li to vazi i za one koji su vec vakcinisani sa dve doze? pitam za kevu :D

 

svi sa više od 16 godina koji su se vakcinisali do 31. maja jednom ili dve doze dobiće još 3.000 dinara od države - rekao je Vučić.

 

Obavesti mamu da dobija i 30e sad i 50e posle i jos 30e jos kasnije i 3000 dinara... bogatstvo pravo

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...