Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Ma koga boli uvo bre sta mu ubrizgavaju. Tako ne znamo ni kakvo mleko pije ministar kad je onaj aflatoksin aktuelan. Mozda su pomuzli divokozu sa vrha Alpa a mozda je stvarno mleko koje i mi kupimo. Ne treba o tome razmisljati.
Ovom je umro otac od tog virusa i ako mu je sad do takvog zajebavanja, onda stvarno nisu ni promil promila normalni.

Link to comment
58 minutes ago, Zlurad said:

 

Jel ima neka fora sto je ovaj brat/sestra/doktor/ka u full kovid odelu da daje vakcinu bez rukavica ili sam previse naivan da razumem?

konkretni primalac je suvise sluzav da bi ga se mogao handlovati u rukavicama...

  • Haha 2
Link to comment

Snajka koja je  medicinska sestra u KCB:

 

1) "prijavila sam muza za Fajzer, ali dobice verovatno kineza jer Fajzera ima jako malo"

2)  za moju zenu dijabeticarku "najbolje kineza posto je rec o vakcini sa mrtvim virusom"

3) mojih 6.27 za IGg je smesno, posto posle vakcine treba da bude oko 5000. Kaze da je to normalno kad se stvaraju antitela posle vakcine, ona proveravala kad je bila epidemija morbila.

Link to comment
16 minutes ago, yabadaba said:

Moji dobili poziv za sutra za sajam. 70 i 68god. Prvo sms i mail pa onda poziv. Nemaju dodatne bolesti, tj. Keva je blizu 40 bmi, al nije htela da štiklira. 

Oni se prijavili za sve ? Tj. zovu ih za Kineza ?

13 minutes ago, Milosh76 said:

Snajka koja je  medicinska sestra u KCB:

 

1) "prijavila sam muza za Fajzer, ali dobice verovatno kineza jer Fajzera ima jako malo"

2)  za moju zenu dijabeticarku "najbolje kineza posto je rec o vakcini sa mrtvim virusom"

3) mojih 6.27 za IGg je smesno, posto posle vakcine treba da bude oko 5000. Kaze da je to normalno kad se stvaraju antitela posle vakcine, ona proveravala kad je bila epidemija morbila.

Ko zapravo ovo piše ?

Zanima me ovaj info za dijabetičare ? Kakve veze ima mrtvi virus ?

Link to comment

Evo podataka o vakcinama do 19. Januara 

Live-updating bar chart showing countries’ progress in adminstering vaccines against coronavirus.

 

Vidim da su talijani potrosili do sada 1.2M doza (ne znam da li je ovdje uracunata i druga doza).

 

Njima je do kraja sedmice ostalo oko 400 000 doza (toliko su ih dobili ukupno od EU, slicno kao francuska), da li su se oni odlucili za slicnu strategiju kao englezi?

Link to comment
27 minutes ago, dùda said:

Ko zapravo ovo piše ?

Zanima me ovaj info za dijabetičare ? Kakve veze ima mrtvi virus ?

To su njeni odgovori na moja pitanja. Verovatno zato sto je kineska klasicnija vakcina sa manje mogucih posledica...nisam ulazio u detalje.

 

Kineska je ista kao vakcina za grip, umrtvljeni virus koji uci organizam da se brani. Ovi drugi imaju drugu metodu "rada".

  • Hvala 1
Link to comment

Ćale mi od danas u timu Si Dji Ping :D

 

Ja rekoh već da od zapadnih vakcina nema ništa za nas izgleda... pobiše se svi oko njih, kad li cemo mi da dodjemo na red ponovo za Fajzer ili slično, pitanje je..

 

mi ćemo ove "manje fensi" i lično nemam ništa protiv...

Link to comment

Za Izrael bi trebali tek sada da vidimo kako cifre postepeno padaju jer je prva doza data prije nesto vise od tri nedjelje.

Broj umrlih bi trebao da padne na 10tak dnevno vec za mjesec dana a novozarazenih na ispod hiljadu za 2 mjeseca. E onda poslije toga jos mozda mjesec -dva da vidimo da li taj imunitet krda stvarno postoji

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...