Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Kod mene u zgradi je definitivno "pao" i poslednji stan u kome nije bilo zaraženih. Nažalost, majka i ćerka su u bolnici, a sinovi kod kuće, a koronu je donela ćerka, koja inače radi u jaslicama i - ne veruje u koronu već je sva u homeopatiji. Mama je dosta stara, onkološki bolesnik, ali vakcinisana - nadam se da će biti sve ok.

 

I tako će moja zgrada postati prokužena:(

Link to comment
4 minutes ago, angelada said:

Kod mene u zgradi je definitivno "pao" i poslednji stan u kome nije bilo zaraženih. Nažalost, majka i ćerka su u bolnici, a sinovi kod kuće, a koronu je donela ćerka, koja inače radi u jaslicama i - ne veruje u koronu već je sva u homeopatiji. Mama je dosta stara, onkološki bolesnik, ali vakcinisana - nadam se da će biti sve ok.

 

I tako će moja zgrada postati prokužena:(

 

i sta kaze cerka sad? 

Link to comment
Quote

The CDC is reporting troubling statistics when it comes to second doses of the Pfizer and Moderna COVID vaccine.

They believe 8 percent of Americans who got their first dose have not or will not get their second shot. While no one may want to go through the hassle of making two appointments, it is still necessary, and every expert agrees that you must follow the pharmaceutical's instructions. Except, more than five million Americans have not.

"We're out there trying to combat the degree of vaccine hesitancy that still is out there. And one of the real reasons why people have hesitancy is concern about the safety of the vaccine," said Dr. Anthony Fauci.

Some patients say a second dose of the same brand was not available when they came back for their second shot. Others say the hassles of booking appointments was not worth it, or that they had negative side effects the first time and didn't want to go through it again.

While there are lots of anecdotal reasons why people did not get a second dose, officials are encouraging Americans to follow the guidelines to get their second shot in the time frame that is recommended.

https://abc7ny.com/health/report-many-americans-skipping-second-covid-shot/10546910/

Edited by vememah
Link to comment
10 minutes ago, Ros said:

 

i sta kaze cerka sad? 

Ne znam, ovo mi je prenela predsednica kućnog saveta. Nisam napisala da je ćerka medinska sestra - vaspitač.

Link to comment

Farmaceutska industrija: nećemo da se odreknemo intelektualnih prava na vakcine protiv kovida radi efikasnije borbe protiv pandemije da Kinezima i Rusima ne bismo dali tehnologiju da leče sopstveni narod.

 

 

 

Quote

As industry lobbying has escalated in Washington, companies have warned in private meetings with US trade and White House officials that giving up the intellectual property rights could allow China and Russia to exploit platforms such as mRNA, which could be used for other vaccines or even therapeutics for conditions such as cancer and heart problems in the future.

 

Edited by vememah
  • +1 2
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
23 hours ago, Frank Pembleton said:

Meni tromb bio vec dvatri puta...No sam razredio alkoholom vocnim...

cenjeni prof dr Frank,

 

uredno se pridrzavam Vase propisane terapije. nikakve nuspojave i nezeljeni efekti nisu primeceni. nastavljam sa uobicajenim dozama do uskrsa.

tada cu zbog jace hrane pojacati dnevnu dozu. vecernju necu menjati.

 

 

Vas zahvalan i disciplinovani pacijent

foto

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, vememah said:

Farmaceutska industrija: nećemo da se odreknemo intelektualnih prava na vakcine protiv kovida radi efikasnije borbe protiv pandemije da Kinezima i Rusima ne bismo dali tehnologiju da leče sopstveni narod.

 

 

 

 

 

Da, zaista bi bilo katastrofalno da neki tamo Kinez ili Rus pronadje lek za rak koristeci znanje o mRNA vakcini. To bi bilo toliko neprihvatljivo da nemam reci.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
cenjeni prof dr Frank,
 
uredno se pridrzavam Vase propisane terapije. nikakve nuspojave i nezeljeni efekti nisu primeceni. nastavljam sa uobicajenim dozama do uskrsa.
tada cu zbog jace hrane pojacati dnevnu dozu. vecernju necu menjati.
 
 
Vas zahvalan i disciplinovani pacijent
foto
uh ja nisam ni pochela terapiju a rekla sam da hocu :cry:

sent from bubamoto

Link to comment
cenjeni prof dr Frank,
 
uredno se pridrzavam Vase propisane terapije. nikakve nuspojave i nezeljeni efekti nisu primeceni. nastavljam sa uobicajenim dozama do uskrsa.
tada cu zbog jace hrane pojacati dnevnu dozu. vecernju necu menjati.
 
 
Vas zahvalan i disciplinovani pacijent
foto
Hvala.
Kontaktiraće vas moja pomoćnica ako želite da učestvujete u studiji.
Pitanja neće biti teška, samo o vrsti i učestalosti.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...