Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

1 minute ago, Tsai said:

 

Druze Koba, jel bas uvek mora djonom i uvredama? 

Evo, opet druga Kobe tamo gde mu mesta nema niti bi smelo da bude... :isuse: 

Cak ni u obliku saljenja, ali 'ajde...

Niti je djon, jos manje su uvrede, zaleteo si se, lupio - sa sve onim Grkom, cuti i kenjaj, bolje za sve.
Pokusao sam da ti objasnim k'o coveku, ti okreces na Kobovanje, vredjas se, al' mi te ni malo nije zao: kusaj sto si zakuhao.

 

Rekoh ti vec: i ovde ima ljudi koji su primili Sputnjik, verujem da i njima parafraziranje druga Kobe i podjebavanje Grka nije bas leglo.

BTW, nije ni meni, obaska sto sam osetljiv na tu vrstu izliva politike u mozak: em sam, zbog plucne embolije od pre par godina rizicna grupa, em cekam doktore sa lokacija na kojima sam pokriven raznim osiguranjima da presude da li je moj artritis autoimun ili je, kao sto se nadam, posledica bezbrojnih noci provedenih na vodi u uslovima u kojima se spavanje moze da uporedi sa spavanjem na mokroj travi, ostale pustinje i prasume da ne racunam...

Tako da bih sada u svaki ekstremitet primio razlicitu vakcinu, sve da moram da ljubim u bulju Putina licno...

Sto ce reci - mozemo i ljudski, bez druga Kobe i slicnih politickih manifestacija.

A i ne moramo, kako god hoces...

Link to comment



Prebacili 50% stanovnistva sa prvom dozom
 

Health Secretary Matt Hancock has said he is "absolutely delighted" that more than half of the UK population has now received their first vaccine.

Government data shows 33,508,590 first doses have been given - the UK's estimated population is 66.7m.

More than 12 million people who are "most vulnerable to Covid" have been given both doses of the vaccine.

 
 
https://www.bbc.co.uk/news/uk-56875151
 


To je negde oko 63% populacije preko 18 godina starosti... sjajno

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
23 minutes ago, arheolog1981 said:

Jesi ispod 30 godina? smile.png Ne? Onda si u riziku 1/100.000 a ovako bi bio 1/20.000. I to za myocarditis a ne smrt pošto je dvoje od 6 miliona umrlo nakon vakcine al ne obavezno i zbog vakcine. Opusti se i uživaj, ovakve vesti ne služe ničemu sem da neko klikće na njih i da se hrane antivakseri.

Da ne bude zabune, revakcinisan rajfajzenom pre mesec i po :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

 

 

Nisam puno preko :D

 

Ali jeste lakse kad ovako napises

Videcemo dokle ce me drzati

 

Sjebalo me ovo sranje psihicki

Link to comment
13 minutes ago, Tsai said:

Primio bih i sputnik u levu sinopharm u desnu ruku u isto vreme, tu se slazemo skroz. Nema potrebe za ovim 

Nije bilo ni za drugom Kobom, pa eto...

Link to comment

Saradnik, 60 godina, vakcinisan i revakcinisan Sputnjikom pre mesec i po, obostrana upala pluća + svi ostali simptomi. PCR negativan. Za sada kućno lečenje...

Link to comment
6 hours ago, Have_Fun said:

Tacno da sam ove komentare citao juce, danas se ne bih vakcinisao o.O

Vaksinisao si se i to je ispravna odluka,  nije za brigu 

  • +1 5
Link to comment

Vakcinacija bez zakazivanja je danas omogućena i na Beogradskom sajmu u hali 11 od 8.30 do 15.30 časova, saopšteno je iz Sekretarijata za socijalnu zaštitu. Na raspolaganju su vakcine „fajzer“ i „sputnjik“, prenosi Sekretarijat za informisanje grada Beograda.

 

Vest je od juce

 

Sestra zvala Siminu, kaze moze i Fajzer bez zakazivanja (info od pre 1 minut) :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...