Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

13 minutes ago, Tsai said:

 

nema vesti = nema problema  :fantom:

Nije bas da kapiram ovu vrstu шаљењатм na temi na kojoj шаљењу nesto i nije mesto, al' ajde, kada su mogle da prodju i totalitarne :isuse: vakcine, moze i ovo...:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Sputnjik nije nova vakcina pa da joj trebaju neke provere. To je proverena vakcina na eboli, samo preradjena za Koronu.. Drzavni institut, ne neke privatne farmaceutske kompanije. Nema zgrusavanje, srce trtemrte.

 

Razbila me sinoc.. celu noc visoka temperatura.. danas osecam da sam zabiberio koroni pod precku. Relax

 

Link to comment
5 minutes ago, namenski said:

Nije bas da kapiram ovu vrstu шаљењатм na temi na kojoj шаљењу nesto i nije mesto, al' ajde, kada su mogle da prodju i totalitarne :isuse: vakcine, moze i ovo...:fantom:

 

nije nikakvo saljenje, cekamo vesti koje nikako da dodju tumbleweed GIF

Link to comment
27 minutes ago, mlatko said:

Jel te drma? Ne brini...

 

Malo me rame bolucka ali nista posebno

Nosta drugo ne osecam

 

Ali sam se sad uprpao fino nakon ovog texta...

 

Kovid mi nije tesko pao, ali sam se nakon toga prepao, nonstop nesto isao na snomanja i ultrazvukove, zbog paranoje a ne iz stvarne potrebe

 

E sad kontam da ce me isto cekati nakon ove vakcine

 

Grejt..

Link to comment

 

@Tsai

 

Šta je tebi čoveče?

 

Može biti da si u pravu naravno, ali bojim se da ovoga puta nije ukusno to što radiš, jer jebiga ne znamo.

 

Pa prvo će prosečan antivakser za Sputnik da se uhvati ako čuje da nema problema, tako da bolje se nadaj da ostane ovako, a ne da čovek pomisli da priželjkuješ drugačije, što nije istina naravno :D Valjda nisi antivakser ni za jednu vakcinu :D

 

Ja nisam primio Sputnik, ali eto pitao sam jer sam takav utisak stekao. Tvom odgovoru nije bilo mesta, za razliku od @vememah koji je napisao nešto smisleno.

 

Edited by Milošica
Link to comment

ma taman posla kakav antivakser, naprotiv, hocu da kazem da su sigurno sve vakcine dovoljno dobre, primio bih sputnik sutra bez dileme. jedino sto mi smeta je to sto ovi koji redovno, na vreme objavljuju sve moguce nuspojave dozive da se vise razvlace po medijima od ovih koji mudro cutetm

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Tsai said:

 

nije nikakvo saljenje, cekamo vesti koje nikako da dodju tumbleweed GIF

Mani, molim te: parafraziras budalastine na topiku o vakcinaciji, sa sve ljudima kojih ima, verujem i ovde, a koji su primili Sputnjik...

Ako ti je do te vrste saljenja, eno ti Politike, Istorije, itd, itd, pa tamo do mile volje dokazuj svoj antitotalitarizam, ljubav ka demokratiji, sali se, radi sto ti volje...

Јефтино je poprilicno da to radis ovde.... :) 

Link to comment
8 minutes ago, Tsai said:

ma taman posla kakav antivakser, naprotiv, hocu da kazem da su sigurno sve vakcine dovoljno dobre, primio bih sputnik sutra bez dileme. jedino sto mi smeta je to sto ovi koji redovno, na vreme objavljuju sve moguce nuspojave dozive da se vise razvlace po medijima od ovih koji mudro cutetm

Pa nadajmo se da ih nema kod Sputnjika i da niko mudro ne ćuti, jer kada neko pročita heart problem under 30 za Fajzer kao u tekstu s prošle strane, nije ni čudo da se zapita da li da je primi.

 

Tvoji postovi su prosto bili previše sugestivni da i Sputnjik izaziva probleme. Može biti naravno, ali previše je ozbiljna tema da bismo nagađali i tvrdili da neko mudro ćuti. 

 

 

 

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

Prebacili 50% stanovnistva sa prvom dozom

 

Quote

Health Secretary Matt Hancock has said he is "absolutely delighted" that more than half of the UK population has now received their first vaccine.

Government data shows 33,508,590 first doses have been given - the UK's estimated population is 66.7m.

More than 12 million people who are "most vulnerable to Covid" have been given both doses of the vaccine.

 

 

https://www.bbc.co.uk/news/uk-56875151

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Pa nadajmo se da ih nema kod Sputnjika i da niko mudro ne ćuti, jer kada neko pročita heart problem under 30 za Fajzer kao u tekstu s prošle strane, nije ni čudo da se zapita da li da je primi.

 

Tvoji postovi su prosto bili previše sugestivni da i Sputnjik izaziva probleme. Može biti naravno, ali previše je ozbiljna tema da bismo nagađali i tvrdili da neko mudro ćuti. 

 

 

 

 

 

 

Taj koji se zbog 62 slucaja na 5 miliona vakcinisanih zapita da li mu je isplativije da primi ili ne ima ozbiljne nedostatke u logickom rasudjivanju, koja god vakcina bila u pitanju

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

Taj koji se zbog 62 slucaja na 5 miliona vakcinisanih zapita da li mu je isplativije da primi ili ne ima ozbiljne nedostatke u logickom rasudjivanju, koja god vakcina bila u pitanju

Pa zasto onda серњаш? :D 

Bez ikakve potrebe, gde mu ni vreme ni mesto nije...

 

 

Link to comment

Svaki 20.000 vakcinisan drugom dozom iz starosne grupe 16-30.

 

Quote

 

The report found that of those who received the second dose, 1-in-100,000 had possible side effects of myocarditis; however, this number rose to 1-in-20,000 among those aged 16-30.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, namenski said:

Pa zasto onda серњаш? :D 

Bez ikakve potrebe, gde mu ni vreme ni mesto nije...

 

 

 

Druze Koba, jel bas uvek mora djonom i uvredama? 

Link to comment
 
Malo me rame bolucka ali nista posebno
Nosta drugo ne osecam
 
Ali sam se sad uprpao fino nakon ovog texta...
 
Kovid mi nije tesko pao, ali sam se nakon toga prepao, nonstop nesto isao na snomanja i ultrazvukove, zbog paranoje a ne iz stvarne potrebe
 
E sad kontam da ce me isto cekati nakon ove vakcine
 
Grejt..
Jesi ispod 30 godina? smile.png Ne? Onda si u riziku 1/100.000 a ovako bi bio 1/20.000. I to za myocarditis a ne smrt pošto je dvoje od 6 miliona umrlo nakon vakcine al ne obavezno i zbog vakcine. Opusti se i uživaj, ovakve vesti ne služe ničemu sem da neko klikće na njih i da se hrane antivakseri.

Da ne bude zabune, revakcinisan rajfajzenom pre mesec i po :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...