Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

kod nas danas ludilo od reda za vakcinu bez najave. da li su animirali glasace i clanove stranke, ili je ljudima zaista bio problem prijava preko neta, ili je ipak neka korist od vuciceve jucerasnje vakcinacije, ne znam... ali red je grozan ogroman, ceka bar 500 ljudi, vecinom starijih, sto govori da imaju velike sanse da se zaraze, sada, cekajuci u redu. :sad:

Link to comment

a šta su ti seniori :happy: čekali do sada, što se nisu čipovali u februaru?

- zar nisu mogli da zamole komšiju da ih prijavi, ako su već kompjuterski nepismeni ili je do države koja je precenila naše tehničke mogućnosti, zagledana u urbane freelensere :D možda je trebala da ide po izvodima iz matičnih knjiga i da šalje plavu kovertu na adrese po godištima 

Link to comment

Ako nije u pitanju grad u kom je i do sada moglo da se vakciniše tako što dođeš i vakcinišeš se i ne čekaš poziv, onda je i to u pitanju (+ Vučić + jednostavnija procedura + ima više vakcina). 

Link to comment

Sve vreme postoji i kol centar gde je moglo da se prijavi felefonom.

Ali taj broj gotovo da se nije čuo na televiziji, koji stari najviše gledaju, sve vreme je forsirana e-uprava, te e-uprava... i na sva zvona ovo bez prijave.

 

  • +1 7
Link to comment
 
Ali kakvo osnovno nepoznavanje psihologije u komunikaciji. U prvoj poruci treba napisati pozitivnu poruku, da nijedna od neželjenih reakcija nije izazvala smrtni ishod, a samo mali broj je ozbiljnije ugrozio zdravlje, pa onda ići u ostale detalje.
Ne vidim ovde neki problem, uostalom mnogi dalje ne bi ni citali :)
Link to comment
12 minutes ago, Taihoskopija said:

Ako nije u pitanju grad u kom je i do sada moglo da se vakciniše tako što dođeš i vakcinišeš se i ne čekaš poziv, onda je i to u pitanju (+ Vučić + jednostavnija procedura + ima više vakcina). 

da, u pitanju je zrenjanin, grad u kojem se niko ni za sta ne buni, a i ne ide se preko reda, vojvodjani, taj fazon :D  ja ne znam nikog da je otisao na blef na vakcinaciju ni od mladjih, a ne da ce neki stariji zrenjaninac da isprobava i cek kraj dana da vidi jel su pretekle vakcine. sem toga, ovde i mnogi davno prijavljeni nisu dobili poziv za vakcinaciju, istina, bili su prijavljeni za sve sem astre i kineza, 40+ i 40-, a nisu rizicna ni kategorija zdravstveno ni po godinama... ne ide u provinciji tako brzo vakcinacija kao u bg, bilo je vise vakcina u bg i ns (sto je i zdravorazumski, veca su kretanja i mesanja i rizici u vecim gradovima)

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Sammael said:

 

Ali kakvo osnovno nepoznavanje psihologije u komunikaciji. U prvoj poruci treba napisati pozitivnu poruku, da nijedna od neželjenih reakcija nije izazvala smrtni ishod, a samo mali broj je ozbiljnije ugrozio zdravlje, pa onda ići u ostale detalje.

 

Gledala sam uživo Zelića i on je vrlo lepo govorio, da sam nesigurna, ja bih se vakcinisala posle njegovog jučerašnjeg gostovanja. Nažalost, ove banere i infografike ko zna ko im radi, pa onda još na tviteru doda svako po malo, i njegova vrlo lepa priča se malo izvitoperila.

  • +1 1
Link to comment

@nezvanova E, pa to, ima i toga, onda. Tako je i ovde, tek od danas može bez poziva, zato ja idem danas 😍 s ponosom sendvičara i lokalnim Kebarama, moram se spremiti ako nas budu slikali. *-* Ako me vrate, planiram da prebijem obezbeđenje i apliciram sebi sve vrste vakcina u oči, ne mogu više. 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Meni kolega leži bolan lomi ga temp kojotuša[emoji769], a primio revakcinu kineza.
On kune psuje...
Ja mu kažem:
Jel uzimaš u obzir da je obična prehlada, ima i to....

Ne ne ne to je korona, ko zna šta su nam dali...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
14 minutes ago, Bir Adim Öte said:

Uspesno refajzerovan. Jutros.

+1

čekao na sajmu u redu možda 10ak minuta. odlična organizacija. inače sam apolitičan i ne glasam za nikoga, ali svaka čast Demokratskoj stranci na čelu sa gospodinom Bajdenom

 

  • +1 5
  • Haha 3
Link to comment

Pošto već nekoliko puta čitam kako vakcinaciju rade zapravo stranci (amerikanci) pa je zato hvaljena odlična organizacija, jel može neko u 2-3 rečenice odkud to ili zašto bi to radili. Ne da imam nešto protiv nego me zanima.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...