Jump to content

Vakcinacija

Tsai

Vakcinacija  

291 members have voted

1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

• Da, prvom prilikom
      197
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      52
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      13
    • Ne znam
      13
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

• Pfizer and BioNTech
      122
    • Moderna
      12
    • Sputnik V
      23
    • AstraZeneca
      20
    • Sinopharm China
      8
    • Svejedno mi je
      106

Recommended Posts

Valkyrie
9 minutes ago, mraki said:

Jel dobio lizalicu?

Verovatno, namestio je da ga vakciniše pedijatrica. 

• +1 1
  • Replies 9,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

502

• Milosh76

391

• Aleksija

374

• dùda

331

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pokušaj da uključiš mozak, ukoliko postoji gram mogućnosti za to. Ako u toj praznini između ušiju, u toj praznini koja odzvanja postoji makar neki misleći deo, pokušaj da ga uključiš.   Moja

draga, zato i jeste inicijalna ideja vakcinacije bila da bez izuzetka primi svako ko moze, ma kako superiornim smatrao svoje zdravlje i sposobnosti. na velikoj populaciji se po pravilu pokaze da je on

ljudi vakcinisani u mitrovici bez ikakvog problema, ništa ih niko pitao nije, nije bilo ni reda   posle svega na sajmu, potpuno šokirani i kažu kao da su u drugu državu došli    za

Posted Images

14 minutes ago, harper said:

Ne moze on da ceka tri nedelje, zemlja se dize iz ponora u koji nas je zbog 619 miliona gurnuo Djilas pa presjednik ne jede, ne spava i ne sere dok ponovo ne postanemo lideri u regionu. Ima ta antitela da se stvore za 24 casa, zamolio je on svog prijatelja Si Djin Pina da samo za njega proizvede vakcinu koja se ne zajebava tri nedelje vec radi danonocno na proizvodnji antitela. NIje on kao onaj tamo @garmonbozia sto mora da ceka mesec dana da dobije 377 antitela, on ima preko noci da napravi 400, a videce sa Malim i Anom da dogura i do 450.

A onda ce za godinu dana u emisiji na RTSu pitati Srdjana odakle im smelosti da tvrde kako se on vakcinisao! Kad se on vakcinisao to? Kada Srdjane? 

• Haha 4
Sandradjer
1 hour ago, harper said:

Vucic vakciniiiiiisaaaaaan.:kecman: Hvala majko, hvala oce, hvala Rudna Glavo, ovo je veliki dan za vakcinu i medicinu uopste.

U DZ bez maske, da bude lep dok ga slikaju.  Ludilo 

1 hour ago, Mos said:

A onda ce za godinu dana u emisiji na RTSu pitati Srdjana odakle im smelosti da tvrde kako se on vakcinisao! Kad se on vakcinisao to? Kada Srdjane? 

meni se prividja da ce, ako ga neko pita zasto nije nosio masku pri vakcinaciji, lakonski odgovoriti:

"a zasto bih nosio masku, kad sam vakcinisan"

decak Kejt
17 hours ago, decak Kejt said:

ja sutra idem u lab nekim drugim poslom i jaaaako sam radoznala kakvo mi je stanje posle 5 nedelja Zeke, ovde je čini mi se samo @Marvin (Paranoid Android) kačio rezultate pa razmišljam da mu pružim podršku da ne bude da je jedini prekršio prvo pravilo AZ kluba: ne meri antitela 

buahahaha pa moram da priznam da sam malo razočarana stanjem posle 5 nedelja:

409ABC42-DF63-4155-A717-0ECEB8BB9A6F.jpeg

• +1 1
  • Tužno 1
Marvin (Paranoid Android)
1 minute ago, decak Kejt said:

buahahaha pa moram da priznam da sam malo razočarana stanjem posle 5 nedelja:

Mah. Čini se da AZ jednostavno deluje drugačije nego druge. Neam pojma kako ali ni ne moram ja sve da znam, Britanija ima sasvim fine podatke da je Zeka sasma efikasan. Nije baš da idem ulicom i da se krljam jezicima sa slučajnim prolaznicima, ma koliko to želeo, ali smatram se shieldovanim :evilsmile:

decak Kejt
1 minute ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Mah. Čini se da AZ jednostavno deluje drugačije nego druge. Neam pojma kako ali ni ne moram ja sve da znam, Britanija ima sasvim fine podatke da je Zeka sasma efikasan. Nije baš da idem ulicom i da se krljam jezicima sa slučajnim prolaznicima, ma koliko to želeo, ali smatram se shieldovanim :evilsmile:

ma naravno, ja se toliko čuvam da kapiram da sam se i od vakcine sačuvala 😂

ja i dalje verujem u Zeku i jedva čekam drugu polovinu maja da joj opet prinesem levu ruku

• Hvala 1
  • Haha 1

A sta je ovo sa trombovima, brac AstraZenekovci, nije mis vejedno kad gledam ove naslove, jedno vreme sma ignorisao, sad mi vec nelagodno..