Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

8 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ima keč u vezi ovog, nigde ne može da se nađe gde su tih 50 punktova.

Sad na rts kaze “idemo da posetimo

mesta u kojima moze bez zakazivanja”

 

Ukljucuju Zrenjanin a sefica vakcinalnog punkta kaze “ne ne, kod nas je javila e uprava da je veliko interesovanje i da nastavljamo po spiskovima”

 

:huh:

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, vememah said:

 

 

I ja kažem bravo za Gibraltar. Samo jedna mala napomenica da Gibratalče ima stanovnika koliko pola Zrenjanina, i to ako računamo samo urbani deo. 😊

 

Link to comment
9 hours ago, decak Kejt said:

@nick1986 vas dvoje ste beše preležali koronu pride? ili sam pobrkala?

 

Jesmo zato smo i radili antitela. Ali buduci da smo tek prelezali, ja verujem da sve ovo sto imamo IGG antitela da je od vakcine.

 

@Misko ja sam se vakcinisao 10.3., dobio simptome 21.3. a antitela radio 29.3., supruga je primila vakcinu 6.3. simtome nije ni imala osim nekog malog kaslja ali je na testu 2.4. imala pozitivan i igm i igg.

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

I ja kažem bravo za Gibraltar. Samo jedna mala napomenica da Gibratalče ima stanovnika koliko pola Zrenjanina, i to ako računamo samo urbani deo. 😊

 

svejedno, i oni su pod gausom tamo, ne mogu mnogo da odstupe od opshte populacije bilo gde. ili mogu? pametni ljudi u svakom sluchaju.

Link to comment

neki dan citam ambasadora Izraela, razno nesto poslovno, ali ovo: 

 

" ... Nadam se da će i ovde, baš kao u Izraelu biti što više vakcinisanih jer to je jedini izlaz.

  • To je ujedno vaša poruka ljudima u Srbiji?

- Da, želim da obiđem zemlju treba da se vrati u život. To je bio slogan i naše vlade: "Back to life." I zato poručujem srpskom narodu da se vakciniše kako bismo svi mogli da se vratimo u život.

  • Kada ste vi bili poslednji put kod kuće?

- Pre devet meseci. Ali praznike ćemo provesti zajedno. Želim da narod Srbije vidi Izrael kao primer kako izgleda taj život koji smo možda zaboravili.

Vi imate vakcine."

  • +1 2
Link to comment
57 minutes ago, extragluv said:

zvalo na revak sutra tacno na vreme

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

U svetlu zadnjih postova, čitam ovo kao žvalo, pa reko kako odmah sutra revaks :lolol:

  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, harper said:

Vucic vakciniiiiiisaaaaaan.:kecman: Hvala majko, hvala oce, hvala Rudna Glavo, ovo je veliki dan za vakcinu i medicinu uopste.

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

U svetlu zadnjih postova, čitam ovo kao žvalo, pa reko kako odmah sutra revaks :lolol:

 

Ne moze on da ceka tri nedelje, zemlja se dize iz ponora u koji nas je zbog 619 miliona gurnuo Djilas pa presjednik ne jede, ne spava i ne sere dok ponovo ne postanemo lideri u regionu. Ima ta antitela da se stvore za 24 casa, zamolio je on svog prijatelja Si Djin Pina da samo za njega proizvede vakcinu koja se ne zajebava tri nedelje vec radi danonocno na proizvodnji antitela. NIje on kao onaj tamo @garmonbozia sto mora da ceka mesec dana da dobije 377 antitela, on ima preko noci da napravi 400, a videce sa Malim i Anom da dogura i do 450.

  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...