Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

10 minutes ago, Valkyrie said:

Masu ljudi zadesi neka tragedija ili je aktivno i hronično živi. Ako neko nije u stanju da savlada svoje demone, pa valjda je bar neko iz njegovog okruženja ostao pri čistoj svesti da interveniše? 

 

To što je neko i lud, ne isključuje da može biti istovremeno i zao, s agendom. 

 

Jebi ga, to je individualna stvar. Koliko je meni poznato ona nekada nije bila ovoliko puknuta, ovo danas sto sam gledao je tuga.

Link to comment
Aaaassa pa jbt, znaci ova ipak teska lujkaaa [emoji28]

****

Ne znam kako ovi ljudi izdrazvaju sve ovo, evo ne znam, ali kada citam ove uzase place mi se, majke mi. Jezivo!


Ceo niz (ako bilo....)



Ju, ovo ti je u italiji. Kod nas je, verujem, mnogo gore.
Link to comment

Sve je to strašno tužno realno, i ona, i onaj Mitrović sa Nove, i on je imao tragediju, gadna vremena. Teško se ljudi nose sa nesrećom, treba im pomoć a ne da ih puštaju na tv i gde već zbog neke gledanosti.

  • +1 1
Link to comment

Evo šta ja sad ne razumem: Nju su uhapsili. Ona sve vreme ima licencu radi kao doktor stranku su joj dali da osnuje puštali su je na televizije davali joj prostor. I sad joj ništa od toga nisu osporili nego su je uhapsili za širenje panike. Ljudi idu da je brane, daj bože da ih uopšte rasteraju. Pritom Nestor kenja iste te stvari s legitimitetom člana Kriznog štaba (bivšeg, al svejedno). I drugi. Kako će išta od toga da pomogne da narod shvati šta je pravi izbor i zašto to što oni kenjaju nije? 

 

Mislim meni je jasno da su oni zli, narcisoidni ljudi s mesijanskim kompleksom koji naplaćuju. Ali politika vlade i Kriznog štaba, računajući i medicinski deo, uopšte nije jasno određena u odnosu na to i ne vidim kako će hapšenje onda da pomogne. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Cujem da su kod Jovane J. (K1) danas gosti bili gdja Aleckovic i onaj zli midzet. Ihh kakav splet umova.
 

 

Kad je izbor između njih i opozicije stare 40 godina

Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

 

Mislim da je nama tesko da shvatimo da politike prosto nema.

Vucic je jako los strateg, on deluje od krize do krize ne predvidjajuci posledice (mart prosle godine), dakle shizofrene preterane reakcije koje su mu se vracale kao bumerang. Pri tom je okruzen nepismenom bagrom, bivsim magacionerima, shoferima. Ovo sto gledamo je prvi ozbiljan izazov Srbiji kao drzavi u poslednjih par desetina godina - i vidimo da drzave u stvari nema, da je to samo inercija staaare SFRJ koja je realno poslednja ozbiljna drzava koja je postojala na ovim prostorima.

 

Razumem ja to. Samo kažem da hapšenje kao hapšenje neće doneti ništa pametno. Neki će se smejati, radovati, neki će se zgražavati... Ništa svest, samo emocije. Vozaju nas kroz rijaliti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...