Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

rekla je uhapsite nestora, miru i nekog račića dok je čekala dolazak advokata i svedoka, da prisustvuju pretresu, a i postavila je dijagnozu policajki koja je došla da je apsi :happy:

Link to comment
9 minutes ago, gone fishing said:

rekla je uhapsite nestora, miru i nekog račića dok je čekala dolazak advokata i svedoka, da prisustvuju pretresu, a i postavila je dijagnozu policajki koja je došla da je apsi :happy:

 

Sa takvim stavom ne bi me cudilo da ju je muz prijavio.

  • Haha 2
Link to comment
24 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ova Dabovićka to je treća, nije ona koja je bila sa Đilasom?

.... Shiit has hit the fan!
 

Da

Quote

Sestra košarkašica Milice i Ane Dabović, Jelena Dabović

Đilas je zaslužan za Anu Dabović. (Gangula se žalio kako ga je slao u Moskvu da prati kako Ana trenira) 

Link to comment

ma i on je lud ko i ona ili mora da glumi ludilo :happy:

- on je psihijatar u zatvoru, poručuje da će se družiti sa njima jednog dana, takođe se slaže sa ženinom dijagnozom :happy:

- dr jovana se tek posle sat vremena od dolaska policije setila da se nije umila :D

- svaka im čast kako izdržavaju ove stereo izlive verbalne agresije, :tongue: ošinutih supružnika 50 min a snimak traje još 2 sata :lolol:

Link to comment
42 minutes ago, Caligula said:

 

Tako sam procitao kod Milana Charlija kojem verujem, nemam stomak da gledam njena govna

 

Inace pokret koji zivi za srbiju finansiran je iz iste kase iz koje i misa vacic.

 

Eto, bas pomenuo ovo lazno udruzenje frilensera, nazvavsi ih "Misom Vasic frilensera". 

Misa Vasic comes in many forms.

Link to comment
keva(74) upala u blagu paranoju kad je slušala šeklera o antitelima i stresu kome je bila izložena prethodnih mesec dana. danas je uradila igg s spike
 
evo rezultata za kineza posle 4 nedelje i stresa koji je u tim nedeljama bio na min 200%
425A8FB0-B6A6-4A2A-9B9A-B4BDF854B726.jpeg.e2ccc96ef05e985765a8261e59e1d3b2.jpeg
 
 
 
Ako je to odličan rezultat, iskoristi da se digne i psihološki.
Sve je dobrodošlo.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
48 minutes ago, Caligula said:

 

:lol:

 

pa kako ne povika JOVANJICA, HELIKOPTER, SAVAMALA, KOPERNIKUS, TELEKOM, kako ne pomenu OLIVERA jbt nego joj prvi na usnama bas Djilas :D

 

Kako si ti izdrzao tih par hiljada postova ovde nije mi jasno


Ide po azbucnom redu :D 

Link to comment
34 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

keva(74) upala u blagu paranoju kad je slušala šeklera o antitelima i stresu kome je bila izložena prethodnih mesec dana. danas je uradila igg s spike

 

evo rezultata za kineza posle 4 nedelje i stresa koji je u tim nedeljama bio na min 200%
425A8FB0-B6A6-4A2A-9B9A-B4BDF854B726.jpeg.e2ccc96ef05e985765a8261e59e1d3b2.jpeg

 

 

 

Hvala

Isto sam slusala seklera o stresu i isto pomislila za sebe, jer sam cekajuci revax bila u kontaktu s zarazenima, merila par puta T 37,  plutko disala i isla i vracala se iz kovid ambulante 2x. (znam da je tvoje mame stres bio drugog uzroka :/ i jako mi drago sto joj bar  za ovo laknulo ❤)

 

isto planiram proveru tek nakon 4 nedelje, sutra mi 3. 

  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, mraki said:

Mogli bi sad i ovu ludaču...

Ladno Vesara nije najveća budala u studiju.:mellow:

edit: menšnujem @pt 2.0 da ne propusti svoju omiljenu teoretičarku zavera. :lolol:

Virus nije izolovan, PCR test je lažan. Vakcine nisu vakcine nego genetski tretman:D Pfizer nije odobren u Srbiji.

Bogte, ova je osim što je strašan narcisoidni psihić(ja sam došla iz sveta, vi ne znate ništa, ja znam sve, ja pričam sa nobelovcima), je i nevidjen lažov.

Citira Montanjea, a čovek uopšte te stvari nije govorio, niti govori. Pa onda citira neke opskurne likove i neke sajtove koje ne zna čovek ni da izgovori. A sve uz nevidjenu logoreju.

Ova je najžešći psihić koji sam video u zadnje vreme. A video sam ih puno.

Dovoljno je reći da je pored nje ovo djubre Vesić simpatičan.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, mraki said:

Mogli bi sad i ovu ludaču...

Ladno Vesara nije najveća budala u studiju.:mellow:

edit: menšnujem @pt 2.0 da ne propusti svoju omiljenu teoretičarku zavera. :lolol:


Odličan tv sadržaj, nervni slom uživo je uvek zabavan.

Sunce ti jebem, kakva prsotina, nije da nisam znao, ali ova žena je bukvalno zrela za neke lekove, ako ih već ne pije.

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

a šta, ona je članica udruženja dijaspore, iz bgd :D dijaspora u dijaspori, takoreći.

 

Unutrasnji emigrant :/

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...