Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

14 minutes ago, Caligula said:

 

Brt samo opusteno.

 

Zena ima medijski dogovor sa pinkeom i hepijem da vikne u mikrofon dok je apse kako TREBA DA APSE DJILASA I MAURICIJUS

 

jebalo te slobodno misljenje

 

Je l stvarno to rekla?

Link to comment
Just now, renne said:

krenuli su jako i do samog kraja

 


Nisam siguran da neće postići kontra efekat. Srbin je prkosan, hapšenje i procesuiranje antivakcinaša njemu samo govori da tu nešto postoji.

Inače, javio se tu jedan paradoks da antivakcinaši vakcinaše dovoze u vezu sa vlašću pošto vlast propagira vakcinisanje. I onda kada nekom idiotu pokušam da objasnim što bi trebao da se vakciniše, a on me spoji sa vlastima ja budem malo :blink: :wacko:

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, pt 2.0 said:

ja sam vakcinisana osoba koja zastupa slobodu izbora kada je vakcinacija u pitanju


Znas sta. Kad je nesto «obicno» u pitanju pa ajde, svakom svoje. Ali ovde izgibe narod globalno. Ti imas opcije da se zastitis i bez milosti jednom blesavom i osiromasenom narodu, sa puknutim zdravstvenim sistemom valjas ovako nesto. 

 

Malogradjanka jedna. 

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:


Nisam siguran da neće postići kontra efekat. Srbin je prkosan, hapšenje i procesuiranje antivakcinaša njemu samo govori da tu nešto postoji.

Inače, javio se tu jedan paradoks da antivakcinaši vakcinaše dovoze u vezu sa vlašću pošto vlast propagira vakcinisanje. I onda kada nekom idiotu pokušam da objasnim što bi trebao da se vakciniše, a on me spoji sa vlastima ja budem malo :blink: :wacko:

 

Meni su urucili sendvic.:laugh: Istini za volju, ja sam i ovde ispao Vucicev bot, ne vidim zasto bih posebno kritikovao antivakcinase zbog toga.

Link to comment
7 minutes ago, Kundera said:

 

Je l stvarno to rekla?

 

Tako sam procitao kod Milana Charlija kojem verujem, nemam stomak da gledam njena govna

 

Inace pokret koji zivi za srbiju finansiran je iz iste kase iz koje i misa vacic.

Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:

 bez milosti jednom blesavom i osiromasenom narodu, sa puknutim zdravstvenim sistemom valjas ovako nesto

za valjanje i propagandu kontra nauke - 'aps & globa.

i odgovornost medija sa nacionalnom frekvencijom koji puštaju nadri infoe u program.

  • +1 1
Link to comment
 
Je l stvarno to rekla?

Rekla je ne da bi optuzila Djilasa da je lopov nego njih za nedoslednost jer im je on najveci lopov a ne hapse njega nego ljude zbog emisija na netu.
  • +1 1
Link to comment
Just now, samo_opusteno said:


Rekla je ne da bi optuzila Djilasa da je lopov nego njih za nedoslednost jer im je on najveci lopov a ne hapse njega nego ljude zbog emisija na netu.

 

:lol:

 

pa kako ne povika JOVANJICA, HELIKOPTER, SAVAMALA, KOPERNIKUS, TELEKOM, kako ne pomenu OLIVERA jbt nego joj prvi na usnama bas Djilas :D

 

Kako si ti izdrzao tih par hiljada postova ovde nije mi jasno

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, pt 2.0 said:

za valjanje i propagandu kontra nauke - 'aps & globa.

i odgovornost medija sa nacionalnom frekvencijom koji puštaju nadri infoe u program.


Pa ne mogu da ih zatvaraju ono stvarno jer imaju proxy elemente iz iste filozofske skole, ako i ovo sve nije stejdzirano kao sto verovatno jeste.

Edited by Moonwalker
Link to comment
30 minutes ago, Kundera said:

Je l stvarno to rekla?

Pitala je ove što su došli da je hapse “je l znate vi ko sam ja?” a od toga teško da nešto gore može da se kaže. 
 

@Frank Pembleton Treća. Ta na koju ti misliš je Ana Dabović.

Edited by Patty Lee
  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

Пошто су ме замолили на пдф Црна Гора, ево и овде:

 

s2Lk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWldJN01EQV8vNDZmMTEzNDkxMmE3YzA5ZTg3NTY5OGQyYjU0Njc1YWYuanBnkZMCzQLkAIEAAQ

šta mu ovo piše na majici?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...