Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

3 minutes ago, pt 2.0 said:

bokte koliko je ona fijuuu, ovo je ozbiljno.

ja zaista mislim da bi i jovana stojković i mila alečković, ali i nestorović morali da završe sa nekim krivičnim postupkom na vratu.

 

je-zi-vo.

 

"Ja znam, pitajte mene." Da nista drugo nije rekla osim toga samo to bi bilo jasno da dokaze da je u pitanju bolesna osoba.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Da li je moguće da u tim emisijama nema gostiju ili novinara sa dovoljno kičme i integriteta da tom Nestoru najljubaznije kažu: "Aj prestani da sereš i lažeś ovaj sluđeni narod, sram te bilo te zakletve. M'rš iz studija, govedo neslano!"

Neka zovu Šeklera da gostuje sa Nestorom... Ili Žujovića... Ja mislim da bi ga Žujović, ako bi se otvorio, ozbiljno mogao ubiti od batina pred kamerama...

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 3
  • Hvala 2
Link to comment
36 minutes ago, InvisibleLight said:

 

 

ja toliko ignorisem od ranije te antovaxerke da sam mislila da su ta jovana i mila jedno isto i od jutros mi se mesajute  vesti, kako sad ova ovde ovo itd..

potrudila sam se da izguglam, vidim da je jedna psihijatar a druga klinicki psiholog..

Jedna zrela za ludnicu, a druga zrela za kliničkka ispitivanja... Jbt, ko sve u ovoj zemlji ima pravo da leči ljude...

Link to comment

Mi imamo strahovit problem kao civilizacija i nisam siguran da cemo se iz njega uopste izvuci. Ovde vise nije u pitanju da neko ima neko blago zastarelo i nenaucno misljenje, u pitanju je to da postoji gomila ljudi koja razmislja na nivou predrenesansnog coveka a raspolaze svim modernim alatima (administrativnim, komunikacionim, tehnoloskim) koje koristi tako da podupre taj nivo razmisljanja. Progresija tehnicko-tehnoloskog napretka i istovremena regresija zdravog razuma vremenom ce dovesti do toga da ce razlike izmedju ta dva procesa postati toliko velike da ce prosto jednog dana puci i da cemo se suociti s onim primalnim strahom svih roditelja - da ce malo dete u nekom plakaru naci tatin ili dedin pistolj i napraviti sebi nepovratnu stetu.

 

Neki dan sam citao poslednju objavljenu knjigu Roberta Herisa kod nas, zove se "Drugi san". Srdacno je preporucujem.

  • +1 7
Link to comment
38 minutes ago, InvisibleLight said:

 

 

ja toliko ignorisem od ranije te antovaxerke da sam mislila da su ta jovana i mila jedno isto i od jutros mi se mesajute  vesti, kako sad ova ovde ovo itd..

potrudila sam se da izguglam, vidim da je jedna psihijatar a druga klinicki psiholog..

 

Klinicki psiholog je diplomirani student psihologije koji radi na klinici. Nekada su postojale brojne norme da bi neko mogao da radi kao psiholog na klinici, sad, koliko znam, je dovoljno da polozis drzavni ispit koji je, ako imas vezu, cista formalnost. Stoga to sto je neko klinicki psiholog u danasnje vreme bas nista ne znaci osim da je zavrsio studije na Odseku za Psihologiju Filozofskog fakulteta i polozio drzavni ispit.

  • +1 2
Link to comment
Mi imamo strahovit problem kao civilizacija i nisam siguran da cemo se iz njega uopste izvuci. Ovde vise nije u pitanju da neko ima neko blago zastarelo i nenaucno misljenje, u pitanju je to da postoji gomila ljudi koja razmislja na nivou predrenesansnog coveka a raspolaze svim modernim alatima (administrativnim, komunikacionim, tehnoloskim) koje koristi tako da podupre taj nivo razmisljanja. Progresija tehnicko-tehnoloskog napretka i istovremena regresija zdravog razuma vremenom ce dovesti do toga da ce razlike izmedju ta dva procesa postati toliko velike da ce prosto jednog dana puci i da cemo se suociti s onim primalnim strahom svih roditelja - da ce malo dete u nekom plakaru naci tatin ili dedin pistolj i napraviti sebi nepovratnu stetu.
 
Neki dan sam citao poslednju objavljenu knjigu Roberta Herisa kod nas, zove se "Drugi san". Srdacno je preporucujem.
+1 za Herisa. Posle par osrednjih knjiga, vraca se u vrhunsku formu.
A , dobro si to spazio, vezu sa ovom sadasnjom situacijom. Meni nije palo na pamet. Bravo harpere!
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ja ne znam da li ste vi osgledali emisiju ili ne. Ova žena normalna nije, ova logoreja je jeziva. 

Što ne isključuje mogućnost da ima neku agendu.

 

"ja sam evropski državljanin ali srpski rodoljub"

dobro, i govno je.

Edited by pt 2.0
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Bravo @Moonwalker.

 

Mene samo zanima, koji je interes i profit iza svega toga? Direktno od antivax kampanje ne, ali možda skupljanje publike za neke buduće kampanje iz kojih će imati profit?


Ne znam. To ces morati nju i slicne da pitas. Ono sto znam da ih se svih kompletno gadim i prezirem ih.

 

 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
9 minutes ago, pt 2.0 said:

Ja ne znam da li ste vi osgledali emisiju ili ne. Ova žena normalna nije, ova logoreja je jeziva. 

Što ne isključuje mogućnost da ima neku agendu.

 

"ja sam evropski državljanin ali srpski rodoljub"

dobro, i govno je.


Jeste tako je i Faraz doneo suverenizam u UK. To sto mu je zena Nemica i deca sa dvojnom drzavljanstvom nikom nista.
A i on je tako zovijalan tip. «Lud» na prvi pogled.

 

To su sve kao vodje najopskurnijeg kulta. Utrenirane za to.

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
4 minutes ago, Moonwalker said:

To su sve kao vodje najopskurnijeg kulta. Utrenirane za to.

ja sam vakcinisana osoba koja zastupa slobodu izbora kada je vakcinacija u pitanju, ali ove hulje (bile lude ili ne) bih hapsila i globila bez trunke milosti.

i bio bi im zabranjen pristup na nacionalne frekvencije u doba pandemije.

 

lik kojeg ona nemilosrdno citira sa sve "znam ja" (u emisiji je vesiću rekla i da ona ima u familiji sudije pa da bi njega mogla da poduči pravu!?!) je 88-godišnji nobelovac, koji:

"Montagnier argued that the Coronavirus disease 2019 was man-made in a laboratory and that it might have been the result of an attempt to create a vaccine for HIV/AIDS. His allegation came after the United States had launched a probe into whether the virus came from a laboratory. According to Montagnier, the "presence of elements of HIV and germ of malaria in the genome of coronavirus is highly suspect and the characteristics of the virus could not have arisen naturally."[45] However this was described as "a conspiracy vision that does not relate to the real science" by Jean-Francois Delfraissy, an immunologist and head of the scientific council that advises the French government on the COVID-19 pandemic.[46] An article in the magazine The Wire explained how scientists refuted his claim.[47] The Yucatán Times published an article[48] on April 29, 2020 which includes the French television interview where Montagnier discusses the splicing of HIV into SARS-CoV-2." (izvor: wikipedia)

Link to comment
19 minutes ago, Moonwalker said:


Ne znam. To ces morati nju i slicne da pitas. Ono sto znam da ih se svih kompletno gadim i prezirem ih.

 

 

 

Može biti i da je ono lokalno, bez širih teorija-lažna opozicija.

 

Ko će ga znati...

Link to comment

krenuli su jako i do samog kraja

Quote

Sestra košarkašica Milice i Ane Dabović, Jelena Dabović, privedena je jutros oko 6 sati u SBPOK na saslušanje. Kako se saznaje ona je privedena u sklopu velike akcije tužilaštva za visokotehnološki kriminal protiv antivakcinaša.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...