Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

46 minutes ago, Haralampije said:

Btw, nije bilo bockanja stranaca samo u BG, bilo i u Uzicu, dasa iz Googla izvisio za vacc. u svojoj jebenoj firmi, izvisio u Irskoj gde radi, izvisio u BIH oklen je ali zato Titovo Uzice :heart:

i ceo ustavni sud bosne i hercegovine, takodje kod nas u opstoj bolnici.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

vakcinišemo one koji mogu da finansiraju dolazak u beograd ili već gde, umesto da damo vakcine, pa neka svako vakciniše one kojima je najpotrebnije

 

samo nam je falilo ovo mešanje  sa gužvama u regionu 

  • +1 6
Link to comment

Makedonka sa roditeljima zapucala iz Bitolja, sa ZAKAZANIM terminom, došli na red - nema. Nema, nestalo, ne važe više termini, aj ćao.

Kaže imala termin, sat, minut, već kako ide, nije luda da bi potezala starce na toliki put. Poljubila vrata.

  • Tužno 7
Link to comment
8 minutes ago, Braća Strugacki said:

vakcinišemo one koji mogu da finansiraju dolazak u beograd ili već gde, umesto da damo vakcine, pa neka svako vakciniše one kojima je najpotrebnije

 

samo nam je falilo ovo mešanje  sa gužvama u regionu 

pa ove vakcine koje daju u Beogradu i po Srbiji se mogu tefteriti za te sajtove koje prate broj vakcinisanih po državama. I onda budžiš brojeve, grafikon nastavlja da se penje iako je u suštini vakcinacija skroz zaravnjala i ne mrda. i tako za još par dana produžiš taj period da si na tabeli pri vrhu. To je trenutno jedino bitno.

onda dođe onaj bratunga da se oseća ponosnim jer smo konačno i mi u nečemu lider.

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Braća Strugacki said:

vakcinišemo one koji mogu da finansiraju dolazak u beograd ili već gde, umesto da damo vakcine, pa neka svako vakciniše one kojima je najpotrebnije

 

samo nam je falilo ovo mešanje  sa gužvama u regionu 

 

Objasnjeno je sto puta da vakcine koje smo mi kupili najverovatnije i logicno ne mogu, bez saglasnosti prodavca i tih drzava gde bismo ih slali, da se distribuiraju u drugim zemljama ali zasto da ne obrnemo i sto prvi krug tog pitanja. Ono sto je eventualno moglo da se uradi je da se naprave punktovi blizu granicnih prelaza ali racunam da im je logisticki bilo najlakse da sve ljude preusmere na nasa dva najveca i najpropusnija punkta za vakcinaciju.

  • +1 4
Link to comment
6 hours ago, cartman said:

@Alfa kako si? Jel pala temperatura?

Jeste, ali je i dalje 36,9 a pijem po 2 paracetamola dnevno. I nikako da se snizi sa tih 36,9. 

Ne znam da li je to ok, ranije zdrava merila t (zbog svoje hipohondrije) cesto je bila tako 36,7 ili 36,8.

Ed. Ovako sam ok, kasljem jedino kad zapalim, sramota me da priznam koliko je cigareta otislo onog dana kad sam revakcinisana. Nervozna sam i dalje, strah me.

 

 

Edited by Alfa
Link to comment

trebao i ja da odem juce u bgd da se vakcinisem. organizovala firma prevoz i smestaj. 

ne znam da li se 15 ljudi prijavilo. sve go antivaxer i nece astrozeku.

 

Link to comment

Sad prošao pored BelExpo hale .... auuuu

Pa jbete ljudi se guraju jedni drugima u krilo
To vam je ta odlična organizacija?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 minute ago, Alfa said:

Jeste, ali je i dalje 36,9 a pijem po 2 paracetamola dnevno. I nikako da se snizi sa tih 36,9. 

Ne znam da li je to ok, ranije zdrava merila t (zbog svoje hipohondrije) cesto je bila tako 36,7 ili 36,8.

 

 

Pa to nije povišena temperatura. Zašto piješ paracetamole?

Kako se osećaš?

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Pa to nije povišena temperatura. Zašto piješ paracetamole?

Kako se osećaš?

Plasim se jako da imam upalu pluca. U cetvrtak nocu sam se probudila sa t 37,3 i popila paracetamol, sledeceg jutra 36,9 i ne pomera se od tad.

Pa ovako sam ok, malo me boli glava i uhvati me nekad utisak hladnoce. Prosto ne mogu da verujem da sam mogla dobiti koronu u onom redu za revakcinu.

Edited by Alfa
Link to comment
3 minutes ago, Alfa said:

Plasim se jako da imam upalu pluca. U cetvrtak nocu sam se probudila sa t 37,3 i popila paracetamol, sledeceg jutra 36,9 i ne pomera se od tad.

Nemoj da se plašiš, to je prvo.

Jednom kad sam bila u bolnici temp nikako da mi spadne ispod 37 i ne puštaju me kući. Sve dok jedna pametna dr nije potpisala otpust rekla da će mi temp spasti čim dođem kući. Tako je i bilo..

Dakle, probaj malo da se opustiš, doći će sve na normalu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...