Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Ljudi, valjda je to to, pre samo 2 sata sam pisala i zalila se kako nemam nezeljene efekte i eto krenulo odjednom sa jezom. Ovo je prvi put u zivotu da imam temp. od vakcine. Glava mi je ko usijani balon, probada me u usima (e, to mi je bilo kod prve doze)

Link to comment
3 minutes ago, Alfa said:

Ljudi, valjda je to to, pre samo 2 sata sam pisala i zalila se kako nemam nezeljene efekte i eto krenulo odjednom sa jezom. Ovo je prvi put u zivotu da imam temp. od vakcine. Glava mi je ko usijani balon, probada me u usima (e, to mi je bilo kod prve doze)

Alfa, bez brige. Kolega imao identicne simptome posle druge doze fajzera, a posle prve doze nije imao nikakve posledice. Odlezao 2 dana i posle toga kao da nista nije bilo. I meni se temperatura 38.5 javila tacno 12 sati od vakcinacije - u mom slucaju Astra Zeneka i isto mi je glava bila kao usijani balon :-). Svakako jos koja sedmica i imaces mnogo manje briga posto ce vakcina da odradi svoje i zastiti i tebe i tvoje najblize.

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, Alfa said:

Ljudi, valjda je to to, pre samo 2 sata sam pisala i zalila se kako nemam nezeljene efekte i eto krenulo odjednom sa jezom. Ovo je prvi put u zivotu da imam temp. od vakcine. Glava mi je ko usijani balon, probada me u usima (e, to mi je bilo kod prve doze)

Nisi prva, još je neko tako posle astre, pa ga uhvatilo tačno 12 sati posle, pa smo se sprdali da su je napravili ko švajcarski sat.

Link to comment
Nisi prva, još je neko tako posle astre, pa ga uhvatilo tačno 12 sati posle, pa smo se sprdali da su je napravili ko švajcarski sat.
Evo me ja ja ja

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Spooky said:

Nisi prva, još je neko tako posle astre, pa ga uhvatilo tačno 12 sati posle, pa smo se sprdali da su je napravili ko švajcarski sat.

Znam, citala sam da su neki dobili t. Ja stvarno ne znam, mama je revakcinisana pre nedelju dana isto fajzerom, njoj nista osim pospanosti, ali kaze da to kod mene moze biti  zato sto uopste ne izlazim napolje. Ona stvarno svakog dana izadje do prodavnice, savesnije od mene pije vitamine i stvarno se zdravije hrani.

Link to comment

Hvala svima, lakse mi je sa vama da podelim i da budem sada sa vama, ljudi potrebni ste mi, znate da sam sve preduzela, sve sto sam mogla. Znate i koliko se bojim. Samo sam brufen uzela da skinem ovu temp. i uzecu rivotril da se smirim, to mi je prepisao lekar. Danas sam svakako bila pod velikim stresom, pisala sam da sam ceo dan plakala.

  • +1 9
Link to comment

Evo da se uključim i ja (mislim, skroz neprimereno ali jbg), koji sam inače u @Haralampije fazonu, ako ti nije ništa posle vakcine, znači da ne valja. Primio sam kinesku i čežnjivo gledam kad god je nekom loše posle vakcine :(.

@Alfa biće sve OK.

  • Haha 2
Link to comment

@Alfa Pisao sam već, isto sam prošao posle 2. doze. Nekih 13-14 sati kasnije me uhvatila jeza, groznica, osećaj kao da imam temperaturu ali tu noć nisam imao već tek sutradan. Takodje i bolovi u mišićima/kostima, otečeno i vruće na i oko mesta uboda. Već sledeći dan sam bio znatno bolje, ali ako potraje i 2-3 dana, to je ok, normalna reakcija na vakcinu. Otok na ramenu je potrajao još par dana.

Nisi imala gde da se zaraziš, a i da si se kupala u virusu ne bi tako brzo osetila simptome. Opusti se, vakcina radi svoje :)

Da nisam imao iste simptome, rekao bih ti da je to zato što si mršava, ovako ne mogu pošto to kod mene baš i nije slučaj. :D

 

Edited by mraki
  • Hvala 1
Link to comment
33 minutes ago, stray cat said:

Evo da se uključim i ja (mislim, skroz neprimereno ali jbg), koji sam inače u @Haralampije fazonu, ako ti nije ništa posle vakcine, znači da ne valja. Primio sam kinesku i čežnjivo gledam kad god je nekom loše posle vakcine :(.

@Alfa biće sve OK.

Evo da dosolim i ja sa kinezom kome sam potrčala u zagrljaj preko reda onaj jedan dan ( toliko o mojoj vernosti prvom izboru :blush: , već sutradan sam lepo mogla sa Fajzerom da imam sve ovo što Alfa navodi i sad bog da me vidi. Ovako, Kinez ko da me je i u drugoj dozi paunovim perom pipnuo :D Na nas debele samo prava korona kidiše ko gladni vuci, mada sam ja i tu izgleda nekako  eskivirala. Prokužavanje u prepunom autobusu za groblje Lešće svaki dan ako mi nije napravilo neka antitela , onda ne znam šta je . Odspavaj Alfa, i javi se sutra da čujemo kako si a bićeš dobro  sigurno

Link to comment
9 hours ago, Milosh76 said:

 

Kad "otvoris" QR kod, da li ti pise Fajzer ili ti pisu sve vakcine ukljucujuci i Modernu koju jos uvek nemamo?

Pisu mi sve vakcine :D

Mozda smo mi grupa za miksovanje

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Patty Lee said:

Pa šta je ovo, ladno sam ispucala sve reakcije za danas :mad: I hate this

jel su bar bile  bile burne? msm to bi bio ful dokaz da te forum 'radi'

:D

  • Haha 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...