Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Taštu prijavili 10.3, zvalo je juče za danas. Otkačila sve osim zeke i dobila fajzera pre par sati. Uprpila se i uzvrtela kao da joj žao što je morala baš ta 😂

Link to comment

1) Fajzer menja DNK

2) Nije ispitan, novo i opasno

3) Besplatna sterilizacija, ubija srpčiće 

 

Pre 140 godina se plašili vozova, danas vakcine koju proizvodi Fajzer.

Hvala im što nisu bili zainteresovani, pa je bilo za nas koji smo hteli sa njom da se vakcinišemo.

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Radovanović:

 

Quote

Na pitanje koju vakcinu odabrati, kaže da je i njegova i odluka njegove supruge bila da je važno što pre biti vakcinasan i da su primili kinesku vakcinu, ali da bi, da je mogao da bira, verovatno odabrao Fajzerovu.

 

  • +1 2
Link to comment
Quote

Ni ova kazna nije mogla naterati neposlušne seljake da se prihvate gajenja krompira, pogotovo što su imali i otvorenu podršku neobrazovanih sveštenika koji su sa podozrenjem gledali na krompir kao „na katoličku podvalu“ i koji su podržavali narodne praznoverice i raširene priče.

 

:laugh:

  • Haha 8
Link to comment

U pravu je ujak, vredi guglati, recimo primarijus, prof. dr. sc. Alek Račić, dr. med. spec. hirurgije, predsjednik odbora Srpskog ljekarskog društva:

 

Quote

 

“To vam je isto kao da vam daju neko medicinsko sredstvo, pa vam kažu samo indikaciju, a ne kažu kontraindikaciju. Izvinite, tu ima prekršajne, ako ne i krivične odgovornosti. Tako je isto i za maske. Preporučujete masku kao pomoćno medicinsko sredstvo. Tako se to kaže u medicini. Morate reći i koje su kontraindikacije.

 

Ne možete reći samo indikacije. Kontraindikacije dugotrajnog nošenja maski su upravo plućne infekcije. Vi prilikom izdisanja izdišete i floru koja vam se ne nalazi u plućima nego u ustima i nju zadržavate u maski. A poslije, nakon udisanja zraka, u pluća udišete floru koja je prirodan sastojak usne šupljine. Pluća joj nisu normalno stanište…

 

Dakle, dugotrajno nošenje maski je kontraindicirano i štetno, mjere koje provode stožeri civilne zaštite nisu medicina koju smo učili na fakultetima, već isključivo medicina u cilju provođenja politike svjetske zdravstvene organizacije…

 

 

dr_alek_racic_printscreen_695x940

Link to comment
5 hours ago, Budja said:

 

Znaci, kec iz marketinga.

Bas ces da ih ubedis tako sto ces da ih kolektivno nazoves debilima.

 

Srecno sa tim pristupom.

Meni je ovo super. Nisu eksplicitno nazvani debilima, samo je u detalj prikazana njihova metodologija istraživanjatm, uključujući i provedeno vreme.

Link to comment
6 hours ago, Anonymous said:

U pravu je ujak, vredi guglati, recimo primarijus, prof. dr. sc. Alek Račić, dr. med. spec. hirurgije, predsjednik odbora Srpskog ljekarskog društva:

 

 

dr_alek_racic_printscreen_695x940

Dr. Prof Alek je čovek genija.:laugh:

Link to comment
11 hours ago, Frank Pembleton said:

Moja zena sad razgovara sa rodjacima nekim koji se "gicaju" oko vakcine...

Ja dobacujem :

Na sajmu vakcinisu ko god se pojavi ajde idite!

Ova sa druge strane dobacuje:

Jel on to neki promoter?

Ja odgovaram:

Jesam promoter ali i mozga i logickog razmisljanja!

Ova rodjaka se naljutila i spustila slusalicu.

Eto i to smo resili....

 

 

 

Nisi bas uspesan u ubedjivanju, mora to drugacije.

 

Jedan nas poznati scenograf (Paracinac rodom pa znam pricu iz prve ruke) devedesetih ubedjivao Slobiste po familiji kako se Slobo na Titovom geobu zakleo da ce rasturiti SFRJ i odvojiti od Srbije Kosovo i Vojvodinu.

 

Od tada ih je izjedao crv sumnje i na kraju glasali za DOS jer je bilo jasno da je prica o zakljinjanju u Kuci Cveca tacna.

 

Dakle sledeci put pomeni jevrejski lobi koji radi na tome da se sto manje Srba vakcinise te placaju masne pare dr YT Jovani i Nestoru.

Edited by Caligula
  • +1 5
Link to comment
10 hours ago, Facundo Orellana said:

1) Fajzer menja DNK

2) Nije ispitan, novo i opasno

3) Besplatna sterilizacija, ubija srpčiće 

 

Pre 140 godina se plašili vozova, danas vakcine koju proizvodi Fajzer.

Hvala im što nisu bili zainteresovani, pa je bilo za nas koji smo hteli sa njom da se vakcinišemo.

 

 

 

 

cqwf9gpaqf311.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...