Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

12 minutes ago, Nikodije said:

 

britanci su vakcinisali 10 miliona ljudi astrozekom i tamo nije bilo nikakvih problema, statisticki bi valjda moralo da bude nesto i kod njih, neka losa serija, sta god. necu da kazem da mi je to sve sumnjivo, ali necu da kazem i da nije.

 

Ne znam ali vise zemalja je suspendovalo ove AZ vakcine a medju njima zemlje sjeverne evrope (i nizozemska). Ako je neki dogovor pao, onda svaka cast organizatoru.

Link to comment
9 minutes ago, borris_ said:

 

Ne znam ali vise zemalja je suspendovalo ove AZ vakcine a medju njima zemlje sjeverne evrope (i nizozemska). Ako je neki dogovor pao, onda svaka cast organizatoru.

 

Ako severnoj Evropi ne valja az, neka proslede nekoj siromašnoj zemlji gde nema vakcina. Njima će valjati. 

Edited by Nikodije
  • +1 3
Link to comment

Kakav je pakao ovo sa antivakserima, uh.

Na FB više i ne obraćam pažnju, ali evo sad me stiglo i na linkedinu, nešto drugačiji profil ljudi ali isto zlo.

Čovek apelovao da se primi vakcina, izgubio drage ljude... i onda stotine komentara ispod, čitam i neveruem :frust:

Edited by mraki
Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Kakav je pakao ovo sa antivakserima, uh.

Na FB više i ne obraćam pažnju, ali evo sad me stiglo i na linkedinu, nešto drugačiji profil ljudi ali isto zlo.

Čovek apelovao da se primi vakcina, izgubio drage ljude... i onda stotine komentara ispod... :frust:

 

Citam price o vakcini po mrezama svakakvih idiotluka ima, ali jedan se izdvaja po masovnosti, i to onaj koji kaze "dzaba vakcina kada se i posle nje zarazavaju"

 

Jeste brt u sred epidemije sa 10% vakcinisanih cudicemo se sto se svakoga dana medju 4000+ novozarazenih nadje i sto vakcinisanih :isuse: dakle ovaj digitron koji antivakser ima u glavi to ne postoji nigde

 

Inace ko zeli da se nervira a boga mi i prijavi stranicu evo mu linka

Link to comment
32 minutes ago, Nikodije said:

 

Ako severnoj Evropi ne valja az, neka proslede nekoj siromašnoj zemlji gde nema vakcina. Njima će valjati. 

ovo actually svajcarska i planira da uradi (bez dela o zemlji "treceg sveta")

 

AZ ovde nije ni odobrena in the first place a kako svajcarci ne mogu nazad iz ugovora koji su potpisali o kupovini ovih vakcina razmatraju da ih prodaju/poklone:

https://www.swissinfo.ch/eng/switzerland-could-sell-or-give-away-astrazeneca-doses-if-regulator-dithers/46388016

 

inace ako se neko pita kad se vec tako "razbacuju" kako ide vakcinacija:

Around 4% of the Swiss population is fully vaccinated ...:whistle:

Link to comment

Mislim da je SvemirZeka "završila karijeru" kod našeg stanovništva.
Sad slušam kolegu, ozbiljan obrazovan čovek, dobio poziv za AstraZeneca vakcinu sutra.
I neće da ide, jer je razgovarao sa kumom koja radi u Nemačkoj, mislim molekularni biolog, i ona mu kaže:
Nemoj ni pod razno, evo i ovde prekinuli vakcinisanje!
I on sad evo na telefonu, broji sve zemlje koje su stopirale.
I neće da ide, ni on ni žena.
Ja nemam snage da ga ubeđujem, niti treba...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Secate se verovatno da sam ovde pisao o ljudima iz okoline mog rodnog mesta koji su primili kinesku vakcinu (2. dozu) i ipak uhvatili kovid nakon 2 nedelje

Sad je otac moje koleginice testiran pozitivno, ima upalu pluca, primio je 2. dozu kineske vakcine pre 10 dana...

Ja pocinjem da sumnjam da nas vakcinisu pravim vakcinama.. 

Hoce centrala da pogresi jednom i prebaci poziv na drugi broj, ali 2 puta.. 3 puta..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...