Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Hvala ljudi. To mi je brat od rođene tetke, bližeg nemam. Brinemo jer je prošle godine hitno operisao štitnu žlezdu, nadam se da mu to neće zakomplikovati oporavak. 

Link to comment

obavila i ja danas drugu dozu kineske u gradskoj bolnici, ljudi rade i sve ide kako treba a onda se dede uzjogune što nisu uvedeni u hodnik u 9 i 55 kako im piše na pozivi i krenu da skači sestrama i jedni drugima na grbaču u redu od 10 ljudi. Tačno bih da sam tamo sestra nekoga ubola šricem u oko, žena na vratima smirena ko buda a ja se na kraju proderala  na nerazumne ljude. Kuda zaboga žurite, napolju sunce sve ide, neće nestati- iskrene se jedan deda i kaže da mrzi da čeka u redu i što su mu napsali 9 i 55 a sad je 10 i 15 :D Imala sam repertoar psovki al me bilo sramota .

 

Na sajmu keva sve obavila za 10 minuta, stare ljude sprovedu volonteri  da ne čekaju. Red bio podugačak ali od parkinga do ulaska odradili sve ko u vojsci i stvarno je bilo neverovatno dobro odradjeno.  

I što rekla Valk onda u drugim vestima kuma posle 5 dana temperaure i malaksalosti upala pluća. Ode sad na skener privatno  i nadam se da će joj naći mesto u bolniciali  toliko je  uplašena da odlaže koliko god može. A ja sam zbog toga duplo uplašena  jer neće u bolnicu. I da, nije se vakcinisala:isuse:

A da vakcina radi, pa i kineska, izveštaj drugarice koja je 2ipo nedelje od druge doze osetila malu temperaturu i sitne simptome, i ona i stara keva u isto vreme , obzirom da je stomatolog odmah uradili sve analize, d dimer povećan i još neki parametri koji pokazuju  da to jeste virus kod njih al sem loših rezultata krvi nikakve druge simptome nemaju. Posle 10 dana i to se dovelo u normalu sa lekovima. 

  • +1 9
Link to comment

SJAJNE VESTI IZ ABU DABIJA Vučić: Proizvodićemo Sinofarmovu vakcinu u Srbiji

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je večeras da je u Abu Dabiju dogovorio da se, zajedno sa Ujedinjenim Arapskim Emiratima i Kinom, u Srbiji proizvodi vakcina protiv korona virusa, kineske kompanije Sinofarm.
 

Vučić je, nakon sastanka sa princom prestolonaslednikom Abud Dabija i zamenikom glavnokomandujućeg Oružanih snaga UAE Muhamedom bin Zajedom al Nahjanom, za RTS ukazao da je time večeras napravljen veliki dogovor.

- Torlak će proivoditi rusku vakcinu. Napravili smo veliki dogovor večeras, proizvodićemo Sinofarmovu vakcinu u Srbiji. Gradićemo novu fabriku, radićemo zajedno sa Kinezima. Od 15. oktobra imaćemo velike količine vakcina za nas i ceo region. Moraćemo da dajemo regionu, jer ako mi izlečimo, ostaće probelm zbog zaraženih u regioonu - rekao je Vučić za RTS.

Link to comment

Drugarica sa Čukarice promenila na Surčin nakon što se sita načekala - dobi poziv maltene odmah, večeras primila Fajzera u Surčinu.
 


Danke. Stari grad odjavljen > Surčin prijavljen.
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

 

In other news, brat mi je na Infektivnoj. Od kućnog ležanja i malaksalosti sa temperaturom do upale pluća i hospitalizacije u svega par dana. Užas. 

opraviće ga, biće ko nov

🤞🏻

  • Hvala 1
Link to comment

Danas sam čuo toliko primera antivakserstva uključujući i od ljudi koji su fakultetski obrazovani i inteligentni da ne znam više šta da mislim. Da se uvede prisilna vakcinacija.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...