Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

44 minutes ago, renne said:

Mojima svima tražili dokaz o državljanstvu. I uneli na licu mesta

Gde to? Negde pogranicno, ili?

Meni ne samo da nisu trazili nikakav dokument u poliklinici klinickog centra, vec ne vidim kada su mogli da uvale tu kompjutersku proveru, bukvalno sam usetao sa onim papirom o saglasnosti, ova proverila da li su svi podaci popunjeni, odnela do doktorice i ona me pitala par rutinskih pitanja dok je drzala saglasnost u rukama i upisala vakcinisanje u levu ruku....
30 sekundi posle sam bio vakcinisan. Jos nisam dobio potvrdu vakcinacije (mozda nisam ni unesen u komp?)...

Kao "potvrdu o vakcinaciji" sam dobio papir na kome je pisalo sinopharm I doza i datum - bez imena ili bilo kakvih dodatnih podataka.

Edited by Spooky
Link to comment
3 minutes ago, Spooky said:


Kao "potvrdu o vakcinaciji" sam dobio papir na kome je pisalo sinopharm I doza i datum - bez imena ili bilo kakvih dodatnih podataka.

 

Sa rvak datumom ili bez ?

To mora da se racuna 21 dan i preko toga je ok ?

Link to comment
7 minutes ago, villiem said:

 

Sa rvak datumom ili bez ?

To mora da se racuna 21 dan i preko toga je ok ?

Evo kako izgleda "potvrda o vakcinaciji" (a dobio sam je pre vakcinacije od doktorke)
https://www.dodaj.rs/image/Lujdat (ako moze neko na priv da mi javi kako da sharujem slike sa ovih image sharing sajtova tako da imam thumbnail koji linkuje na fotku...)

Edited by Spooky
Link to comment
20 minutes ago, Spooky said:

Gde to? Negde pogranicno, ili?

Meni ne samo da nisu trazili nikakav dokument u poliklinici klinickog centra, vec ne vidim kada su mogli da uvale tu kompjutersku proveru, bukvalno sam usetao sa onim papirom o saglasnosti, ova proverila da li su svi podaci popunjeni, odnela do doktorice i ona me pitala par rutinskih pitanja dok je drzala saglasnost u rukama i upisala vakcinisanje u levu ruku....
30 sekundi posle sam bio vakcinisan. Jos nisam dobio potvrdu vakcinacije (mozda nisam ni unesen u komp?)...

Kao "potvrdu o vakcinaciji" sam dobio papir na kome je pisalo sinopharm I doza i datum - bez imena ili bilo kakvih dodatnih podataka.

Novi Beograd, belexpo

Link to comment
16 minutes ago, dùda said:

 

 

posle svega na sajmu, potpuno šokirani i kažu kao da su u drugu državu došli :wacko:

 

Pa sad, Srem, Vojvodina sve je to druga država u odnosu na pašaluk™... :fantom:

  • +1 5
  • Haha 3
Link to comment
34 minutes ago, dùda said:

ljudi vakcinisani u mitrovici bez ikakvog problema, ništa ih niko pitao nije, nije bilo ni reda

 

posle svega na sajmu, potpuno šokirani i kažu kao da su u drugu državu došli :wacko:

 

zahvaljuju se do neba ljudima sa foruma koji su mi rekla da idu za mitrovicu :D

 

dakle hvala @renne, @Moonwalker, @duma @villiem i svima, ako sam nekoga zaboravila :wub:

 

 

naisli na budaletinu u batutu. 

drago mi je da su zavrsili vakcinaciju, ljudi su se prijavili onako kako euprava nalaze, nije njihova krivica sto u nekoj tabeli nije razgraniceno drzavljanstvo od rezidencije 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...