Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

ti tvoji rodjaci su neki mnogo fini ljudi

a ta supervizorka je upravo odbila ljude koji su je trazili kafetin kada ih boli glava, tabletu koju ima ali ne da ... a pri tom nije ni njena, niti joj je poslednja, niti je boli glava ... u dve reci govno od coveka

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, cedo said:

ti tvoji rodjaci su neki mnogo fini ljudi

a ta supervizorka je upravo odbila ljude koji su je trazili kafetin kada ih boli glava, tabletu koju ima ali ne da ... a pri tom nije ni njena, niti joj je poslednja, niti je boli glava ... u dve reci govno od coveka

još sam u šoku koji smrad

 

a ljude pozvali, napravio si im troškove, uzeli dva slobodna dana, prešli dakle 800 km

za neverovati 

  • Tužno 3
Link to comment
18 minutes ago, dùda said:

još sam u šoku koji smrad

 

a ljude pozvali, napravio si im troškove, uzeli dva slobodna dana, prešli dakle 800 km

za neverovati 


moraju li u batut, ili mogu na drugo mesto? Tu ionako nema pravila, kad su pozvani, dosli i platili neka probaju da zavrse, nema odustajanja. Ionako ide sve u jednu bazu.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
Just now, Moonwalker said:


moraju li u batut, ili mogu na drugo mesto? Tu ionako nema pravila, kad su pozvani, dosli i platili neka probaju da zavrse. Ionako ide sve u bazu.

ma ljudi su već krenuli nazad , imaju obaveze u životu

 

nisu oni bili u batutu, pozvani su na sajam, a tamo je bila supervizorka neka iz batuta

  • +1 1
Link to comment

Znam za čoveka koji je iz Banja Luke, živi u Sloveniji, ima naravno državljanstvo, pre 2 nedelje najnormalnije došao iz Slovenije, otišao u Batut i vakcinisao se sinofarmom, nije ni imao poziv.

Link to comment

znam i ja za takve slučajeve

tim pre je ovo za neverovati

 

ja bih jutros stavila ruku u vatru da će ih najnormalnije primiti,  tim pre što su imali poziv iz e uprave

Link to comment
9 minutes ago, dùda said:

znam i ja za takve slučajeve

tim pre je ovo za neverovati

 

ja bih jutros stavila ruku u vatru da će ih najnormalnije primiti,  tim pre što su imali poziv iz e uprave

 

Jednostavno treba da odu na drugo mesto ako su jos ovde, pre neki dan neko je okacio info da pustaju vakcinaciju bez poziva negde van bg. Nema logike da ih ne vakcinisu tamo gde nema navale, bar da probaju

Edited by villiem
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

 

ne treba im dokay o dryavljanstvu jer to nije podatak koji se obradjuje ovom prilikom, nego neki od podataka koji se uklapa u upitnik, da mogu da se zavedu u protokol. dakle da se prijave kao strani drzavljani i kazu broj pasosa/ponesu pasos.

Mojima svima tražili dokaz o državljanstvu. I uneli na licu mesta

Link to comment
9 minutes ago, villiem said:

 

Jednostavno treba da odu na drugo mesto ako su jos ovde, pre neki dan neko je okacio info da pustaju vakcinaciju bez poziva negde van bg. Nema logike da ih ne vakcinisu tamo gde nema navale, bar da probaju

 

Ako nisu presli granicu, i ja mislim isto.
 

Link to comment
12 minutes ago, villiem said:

 

Jednostavno treba da odu na drugo mesto ako su jos ovde, pre neki dan neko je okacio info da pustaju vakcinaciju bez poziva negde van bg. Nema logike da ih ne vakcinisu tamo gde nema navale, bar da probaju

Pominjali su Sremsku Mitrovicu da može i bez zakazivanja. To im je usput. 

 

http://www.rtv.rs/sr_lat/vojvodina/srem/u-sremskoj-mitrovici-i-krusevcu-vakcinacija-bez-zakazivanja_1216256.html

  • +1 3
Link to comment

jeste im usput, ali su već prošli to skretanje za mitrovicu (zvala sam ih)  a i popizdeli su, nisam sigurna da će više i dolaziti, baš im se sve smučilo, a nije ni čudo

  • Tužno 4
Link to comment
Just now, dùda said:

jeste im usput, ali su već prošli to skretanje za mitrovicu (zvala sam ih)  a i popizdeli su, nisam sigurna da će više i dolaziti, baš im se sve smučilo, a nije ni čudo


Ma neka okrenu valjda ima neki izlaz sa auto puta. Neka se vakcinisu, pa nek pizde posle vakcinisani. Ko se vraca neobavljenog posla, ako je vec pozvan.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Nek prime vakcinu uBosni :fantom:

jbt, šta ti ovo treba :ohmy:

ljudi nisu padobranci, pozvani su regularno

 

javljaju mi se, eno ih ipak u Mitrovici, javiću šta je bilo

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...