Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

2 hours ago, duma said:

 

 

&

i na kraju vrh:

Tri karte za Holivud.

Mene živo zanima kako vi znate da je kineska smeće. Ako niste čuli Kinezi više ne šiju bofl garderobu. Odavno imaju ozbiljan razvoj i u mnogim oblastima su daleko ispred Evrope. Sumnjam da su medicinu zapostavili. Kada je korona u pitanju sigurno su počeli bar tri meseca ranije, što je poprilična prednost.

U rusku medicinu se ne razumem, ali njima sigurno neće gledati kroz prste kad im budu davali dozvolu, pa ne vidim što bi vakcina bila loša ako dobiju međunarodne dozvole.

 

Mene lično brine da li će ovde muljati s vakcinama, kupovati loše serije i poštovati pravila za skladištenje i transport, nego koja će biti vakcina. Ne bi me čudilo i da testiraju na nama neku razvojnu. Možda sam paranoičan, ali znajući s kakvom stokom imamo posla ništa me ne bi čudilo.

Dok ja dođem na red već će se znati koja je imala kakve rezultate, pa ću birati, ako se bude moglo.

 

 

.

 

Pretpostavljam da je to intuicija...znanje o necemu bez razumevanja kako je to znanje steceno..nadam se da se sef AstraZenece pre par dana vodio necim vise od intuicije)..

 

 AstraZeneca’s chief Pascal Soriot congratulated Russian scientists with successful development of the Sputnik V vaccine.

“I would like to congratulate the Russian scientists of the Gamaleya Institute as well as the RDIF, on the development of the world’s first COVID-19 vaccine, which has recently demonstrated not only a capability to form an immune response, but also effectiveness and protection against hospitalization,” he said.

 

.

Link to comment
35 minutes ago, Sludge Factory said:

Jel Brnaba, Kisicka i Kon sad moraju opet na vakcinaciju za dve nedelje, tako bese? A imunitet ce da razviju za mesec dana? 

Zašto se Kisićka prioritetno vakciniše? 

Link to comment

kisićka je marketing, kod miletatm još uvek ima kakvog takvog uticaja. gleda je svaki dan na tv, a nije se izofirala kao kon

 

pa ako je ona, što ne bi i miletm

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, BWA said:

Sputnik, naravno.

Upravo jedem rusku salatu obučen u crvenu majicu sa žutim natpisom CCCP.

Emocije.. 

Ruska salata se u Rusiji zove  Olivier, tj. smislio je francuski kuvar pa ti vidi :fantom:

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kisićka je marketing, kod miletatm još uvek ima kakvog takvog uticaja. gleda je svaki dan na tv, a nije se izofirala kao kon

 

pa ako je ona, što ne bi i miletm

meni je ona gnom (izaći na glasanje je ko da idete u prodAvnicu, treba da budemo ponosni na tržni centar u BnV, plus ona štrokava slika od pedikira).

osim toga sam mislila da je izašla iz KŠ, pošto je sad ministarka za... nešto.

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...