Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Just now, Frank Pembleton said:

Ono Lazanski style?

.... Shiit has hit the fan!
 

De će ti duša, da staviš u isti kontekst Valkyrie i tog ogavnog lika?:D

Ona samo kaput, kap Chanel 5 i starke.

  • Hvala 1
Link to comment

obavezno lazanski stajl :rolf:

gospode shta je te ljude spopalo. reche mi neko da su scene nadrealne, sa ispasivanjem svega, svlachenjem i vracanjem svega na prvobitno stanje :isuse:


sent from bubamoto

Link to comment
Quote

"Kada govorimo o broju vakcinisanih ljudi, jutros je pređena ta brojka od milion vakcinisanih osoba što je zaista ogroman uspeh", rekla je premijerka.

Sa tih 1.600.000 vakcinacija i preko milion vakcinisanih osoba mi smo ispunili cilj da smo došli do 95 odsto vakcinisanih od ukupno prijavljenih iz prioritetnih kategorija, dodala je ona.

"Ovo je pravi trenutak da pozovem sve naše građane, svih starosnih dobi, da se prijave za vakcinaciju putem portala e-Uprave ili kol centara, jer sada krećemo vakcinaciju i ostalog stanovništva pored prioritetnih kategorija", poručila je Brnabićeva.

Ipak, ponovila je poziv najstarijim građanima, koji se još nisu prijavili, da to učine.

"I dalje nam je prioritet da vakcinišemo sve ljude starije od 70 godina", kaže premijerka.

Navela je da će predsednik i Vlada nastaviti da se bore za vakcine.

"Mi očekujemo sutra još 500.000 'Sinofarmovih' vakcina, očekujemo u ponedeljak sledeći kontingent 'Fajzerovih' vakcina i očekujemo da uskoro dobijemo i ruske vakcine. Tako da će vakcina biti dovoljno, ovo je pravi način da se izborimo protiv koronavirusa", naglasila je Brnabićeva.

Podsetila je da vakcinacija nije kraj borbe, posebno ne nakon prve doze vakcine, kao i da pre druge doze vakcine ljudi nisu zaštićeni.

"Imamo porast obolelih nakon prve doze vakcine zato što se ljudi opuste, ne nose masku, ne poštuju mere. Tako da je važno da ljudi zadrže disciplinu i nakon prve vakcinacije i da ta disciplina ne popušta makar dvadesetak dana nakon druge doze", zaključila je Brnabićeva.

https://www.rts.rs/page/stories/sr/Коронавирус/story/3134/koronavirus-u-srbiji/4281325/brnabic-vakcinacija-koronavirus-milion-ljudi.html

Edited by vememah
Link to comment
39 minutes ago, Valkyrie said:

I ja u halu 3! 

Istom ćemo vakcinom biti pelcovani

I sterati ga covidu u istom danu

 

@Bubo

Vatromer kreće od večeras, nema me na forumu jer se depiliram, feniram, nokte lakiram i počinjem proces šminkanja za sutra. Ima da blistam! 

Naruci i haljinu od Naky :happy:

Screenshot_20210304-164449_Instagram.thumb.jpg.555942fdf06e917d96a3dbac9b2367e8.jpg

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 6
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Kad si poslednji put bese poslala prijavu I za koju opstinu?

U nedelju, vratila na NBG. I opet me šalju na Sajam, boli ih dupe za moje preferencije :ss1:

 

Sajmovci, gde da se parkiram tamo? 

 

 

 

 

@Tresko teško će ići, ne nosim starke nikako. 

Edited by Valkyrie
Link to comment

To je pretpostavljam neka ironija, pošto su ih već uvozili.


28.2.2021.

Quote

Signalling yet another major milestone in Australia’s response to the COVID-19 pandemic, 300,000 doses of the University of Oxford/AstraZeneca COVID-19 vaccine have arrived in Sydney today.

Australia has secured 53.8 million doses of the Oxford/AstraZeneca vaccine. The first doses of this vaccine have arrived from overseas ahead of 50 million doses to be manufactured by CSL here in Australia on behalf of AstraZeneca.

https://www.pm.gov.au/media/300000-astrazeneca-vaccine-doses-arrive-australia

Edited by vememah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...