Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

@Milosh76 Tebi ništa drugo ne preostaje nego pravac železnička, dubacis jedno 100 dinara u sitnim apoenima na spomenik Stefanu i da tri puta viknes: Hvala ti Vucicu, dok obilazis spomenik suprotno kazaljkama na satu, i da gledaš ka Nemanjinoj, sa setom. Dobijas poziv odmah.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk



  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, beta kentauri said:

dobijena druga doza kineske.

danas u blxp na meniju fajzer.

 

 

da, fajzer je na sajmu danas, pelcovalo suprugu i mene

  • +1 5
Link to comment

Da, juče čuo dok su me cjepili SvemirZekom da je neka žena došla i rekla:
Sutra je Fajzer
BTW, spala temperatura za sad samo glava i koske...

.... Shiit has hit the fan!



Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

@Milosh76 Tebi ništa drugo ne preostaje nego pravac železnička, dubacis jedno 100 dinara u sitnim apoenima na spomenik Stefanu i da tri puta viknes: Hvala ti Vucicu, dok obilazis spomenik suprotno kazaljkama na satu, i da gledaš ka Nemanjinoj, sa setom. Dobijas poziv odmah.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

To je i meni palo na pamet... mozda probam sad za vikend, ako bude pristojno vreme :D

Link to comment

NS sajam, završeno. Fajzer danas... Skoro dva sata u redu (1h 50m), gužva ogromna.

 

Sve je negde manje-više podnošljivo i pored gužve i nije mi se činilo nebezbedno, do pred kraj. Vreme brzo prođe, imaš utisak da se non-stop krećeš. Mada, unutra je zagušljivo jako zbog broja ljudi, ali na kraju kad treba da izdaju nesrećnu potvrdu - jedni drugima smo stajali na glavama. Bogami, plašim se te poslednje etape i čudi me da to nisu malo više paralelizovali ili drugačije organizovali.

 

Kaže teta što izdaje potvrde da guraju po 4-4,500 ljudi dnevno kroz Sajam. Peta brzina.

Link to comment

Keva bi trebala da primi drugog kineza u petak...jel šalju neko obaveštenje o terminu ili samo treba da se pojavi tamo? Posle prve poslali samo obaveštenje "drugu dozu je potrebno da primite za 21 dan". DZ bl.44

Edited by Barti66
Link to comment
1 minute ago, Barti66 said:

Keva bi trebala da primi drugog kineza u petak...jel šalju neko obaveštenje o terminu ili samo treba da se pojavi tamo? Posle prve poslali samo obaveštenne "drugu dozu je potrebno da primite za 21 dan". DZ bl.44

 

Dobice SMS i mejl, isto kao za prvu dozu.

Edited by harper
  • Hvala 1
Link to comment

Kod nas ne dele nikakve potvrde, samo "dodjite za 3 nedelje", pretpostavljam da ih daju tek posle revakcinacije. Mami je stigao sms dan posle 1. doze da je vakcinisana i da dodje za 21 dan, pa valjda šalju sms-ove 2 dana pre revakcine.

 

edit: lupam, mami je stigao i mejl o potvrdi

Edited by Alfa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...