Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

ne znam, meni je ovo fascinantno, da mi je neko u aprilu rekao da ce vec u decembru biti prvih vakcinisanih, a da cemo u januaru razmisljati kada i sami dolazimo na red, stvarno mu ne bih verovala. ako se ova tehnologija iskoristi i za razvoj novih lekova, stvarno deluje kao revolucija u medicini.

 

Link to comment
5 minutes ago, Arkadija said:

 

 

Ja se pelcovala. 

Nisam ništa osetila, potpunio je bezbolno, čak da se i najveće kukavice čude kako je sve ispalo savršeno. Za sada niko od nas 50 nema nikakve reakcije. Jedva se vidi mesto uboda.

 

Inače, koliko smo mi narod ovčica, dovoljno je što su oni koji prošle nedelje nisu hteli da se izjasne, danas videli kako se ljudi normalno vakcinišu i ne padaju mrtvi posle toga, pa da navale da hoće i oni i gde dase prijave i da li mogu dans oodmah. Strašno.

fajzer forumska elita :sleep:

to i ja rekoh, bilo bi dobro da iskoristimo dok se slavica ne opasulji... 

Link to comment
13 hours ago, Tsai said:

kod mene kljakavo ide, mnogo ljudi nece. pizdim zesce, al sta da se radi

Problem je u tome što vakcina i nema, pa Nestorović i društvo idu od  televizije i destimulišu ljude. Uz par danja kampanje bilo bi toliko zahteva da bi padao sajt za prijave, sve i da je čestito napravljen.

Naravno, pomenuti su posebno napadali Pfizer vakcinu, jer je bila jedina dostupna, a verovatno će za nju biti velika potražnja, a logistika je najkomplikovanija.

Ovde su neki rekli da neće rusku i kinesku. Tih vakcina će verovatni biti najviše, pa je poželjno da se raja ubedi da su najbolje. Već ih hvale na Pinku i Heppiju. Mnogi i sad čekaju baš njih. Kad stignu u dovoljnoj količini, Pink će da doda gas i svi će da potrče.

Link to comment

 

Quote


У Београду највише пријављених за вакцинацију, а трећина жели да прими било коју вакцину

Скоро 110.000 грађана за непуних 36 сати путем портала е-Управе изразило је интересовање за вакцинацију. Половина пријављених је из Београда, а 30 одсто грађана жели да прими било коју вакцину.

Очекује се да старији од 75 година буду позовани до краја недеље.

Надлежни кажу да се чини све да грађани не чекају предуго на позив и да се вакцинација обави без стварања гужви.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...