Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

54 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Caligula

86D6A502-0A7B-427D-B2A7-63610D92A71D.jpeg.6368b01137f1627150e9240306795fde.jpeg

 

 

stavi i ovo na listu

:thumbsup:

 

 

Gde i koliko para?

 

edit: pronasao, nije preskupo nego sumnjam u to da ovo radi. Jesil probao? Ja jedem bromazepamcice vec par nedelja, sve manje doduse.

 

 

16 minutes ago, radnik said:

Meni se vakcinise. Razmisljam da precutim covid i primim. Sta moze po zlu poci? 

Na svoju ruku jutros odradio kks crp ddimer sve ok. 

 

Nemoj, prosto ne vredi. Ne moze da pogorsa ali nece imati nikakvog efekta (raspitivao se vec onoliko)

Edited by Caligula
  • Hvala 1
Link to comment

Prednosti života u malom mestu na jugu Bačke.

Termin bio u 19.45, ja došao 10 minuta ranije, oni već znaju koji sam, u čekaonici troje ljudi, svi završili vakcinaciju. Prijava sa neta mi nije važila, morao sam da popunim njinu, usput ih pitam da li dobijam onu vakcinu za koju sam se prijavo. Da, velidu, Fajzer, izvolite u salonu. Doca mlad, nema ni 30 godina,  nekoliko uopštenih pitanja o zdravlju i merenje nivoa kisika u krvi (identičnu vrednost pokazao i moj pametni sat, btw). Doca mi objasnio da bih zbog alergije na penicilin možda mogao imati neku reakciju, ali da je verovatnoća veoma mala. To je to, vidimo se za 3 nedelje, obavestiće vas iz euprave.

Danas su, saznajem od ljubazne sestre, u našem malom mistu na programu bili samo Astro Zeka i Fajzer. 

  • +1 4
  • Wub 2
Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

 

Ma pronasao vec ali ne uliva poverenje. Sve te biljne su mi uvek bile boza.

 

btw. na QR kodu moze da se ocita koje vakcine mogu da biram, pokazalo mi Fajzer, Kineza i Astru Zeneku

Već je diskutovano već na forumu.  QR kod prikazuje vakcine koje si prijavio. Kineza više valjda i nema za prvu dozu.

Link to comment
 
Ja sam pio tu asvagandu, htedo da dignem s oprostenjem sebi testesteron. [emoji28]
aahwaganda ne radi toliko dobro ko ovaj stress guard. ali nema sg nigde da se nabavi vec godinama. ashwaganda ima svuda, ali varira kvalitet.

ne za testosteron bre, nego da se smiri chovek [emoji38]ol:

ako ashwagandha, seonda himalaya kapsule, mada moze i prah. ali je ogavan.

brahmi kapsule, koje hoce da uvale umesto stres garda ne rade apsolutno nishta.

sent from bubamoto




Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

aahwaganda ne radi toliko dobro ko ovaj stress guard. ali nema sg nigde da se nabavi vec godinama. ashwaganda ima svuda, ali varira kvalitet.

ne za testosteron bre, nego da se smiri chovek emoji38.pngol:

ako ashwagandha, seonda himalaya kapsule, mada moze i prah. ali je ogavan.

brahmi kapsule, koje hoce da uvale umesto stres garda ne rade apsolutno nishta.

sent from bubamoto



 

 

Ja nisam ni znao da to kao smiruje kad sam pio hah, iskreno nisam nesto primetio :lolol:

Link to comment
 
Ja nisam ni znao da to kao smiruje kad sam pio hah, iskreno nisam nesto primetio [emoji38]ol:
pa ne smiruje ni jedna od ajurveda tako da te obali i obeznani, nije to ideja :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

pa ne smiruje ni jedna od ajurveda tako da te obali i obeznani, nije to ideja :hihi:

sent from bubamoto
 

 

Uvek je zeznuto kvantifikovati anksioznost i naci odgovarajucu skalu kojom ces to da izmeris, mozda ashwagandha smiruje samo ako prvo dobijes sugestiju da smiruje :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...