Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Zvali malopre da će doći kući da ih vakcinišu narednih dana, ponudili fajzera i astrozeku. wtf?
Evo sad baš proveravam da se nisam zeznuo i odabrao tu opciju u prijavama, ali nisam. :huh:
zvalo ih?

sent from bubamoto

Link to comment
8 minutes ago, Valkyrie said:

Ja sam se prijavila pre Miloša i preležala koronu pre dotičnog ali meni sve neprijatno da se gicam kad će me pozvati ali eto, on za blam ne zna. Oće koronu, oće bolnicu, evo sad oće i vakcinu pre roka™ Strašno kakav čovek, kad ode tamo ima da poturi obe ruke da mu se DVE daju i to različite. 

 

Sa gnusanjem odbacujem ove insinuacije :D 

  • Haha 1
Link to comment

@gospa buba
Da, sad mi reče ćale. Svašta. 
Kao, imaju ga na spisku za kućnu negu jer su ga pre par godina nešto previjali.

Ne znam da li su planirali i kevu usput, ali on pitao i rekli da može.

Pitali samo hoće li fajzera ili zeku. Svakako nisam bio odabrao opciju da ne mogu doći u DZ.

Edited by mraki
  • +1 4
Link to comment

Elem, postavljeno mi je pitanje u reali, da li se mogu kombinovati vakcine?

Tj.da se u nekom razmaku od par nedelja prvo primi jedna (npr.ruska) pa onda druga (npr.oksford), nevezano za drugu dozu

Link to comment
6 minutes ago, mraki said:

@gospa buba
Da, sad mi reče ćale. Svašta. 
Kao, imaju ga na spisku za kućnu negu jer su ga pre par godina nešto previjali.

Ne znam da li su planirali i kevu usput, ali on pitao i rekli da može.

Pitali samo hoće li fajzera ili zeku. Svakako nisam bio odabrao opciju da ne mogu doći u DZ.

 

Mozda su najzad primetili povecano zarazavanje pri cekanju u redovima pa resili da preduzmu nesto po tom pitanju. U svakom slucaju super. Samo reci roditeljima da nose masku obavezno i da drze otvoren prozor da slucajno ne ispadne kao u starackom domu u Sapcu kad je davalac vakcine zarazio pola doma

Link to comment

Ni mene nisu zvali (samo Pfizer, prijavio se 5 minuta pošto je počelo), ni kevu (prijavila se za Sputnjik dva dana kasnije).

Ja u međuvremenu krenuo na neku trodelnu operaciju vilice i sinusa, imam sutra ili prekosutra poslednji deo, pijem šaku antibiotika još bar nedelju dana, kapiram da me to svakako izbacuje iz liste, čak i da me pozovu :sad:

Link to comment
21 minutes ago, mraki said:

@gospa buba
Da, sad mi reče ćale. Svašta. 
Kao, imaju ga na spisku za kućnu negu jer su ga pre par godina nešto previjali.

Ne znam da li su planirali i kevu usput, ali on pitao i rekli da može.

Pitali samo hoće li fajzera ili zeku. Svakako nisam bio odabrao opciju da ne mogu doći u DZ.

Zar nije zeka do 55 godina starosti?

Edited by Lancia
Link to comment

Garant vrse neku proveru zdravstvenog stanja preko JMBG i na osnovu toga zovu. Ovo sto je mraki napisao za roditelje (nije trazio da dodju, a oni pogledali neki spisak i videli da su ranije dolazili) je u prilog moje teze. Kad dobiju uvid u moj karton, recimo, znaju kad sam prelezao kovid, bio u bolnici i sl., znaju koje bolesti imam i ko zna sta jos :D 

 

Bez zezanja!

 

Neko tamo radi svoj posao izgleda :D 

Edited by Milosh76
Link to comment
31 minutes ago, de Sisti said:

 

Mozda su najzad primetili povecano zarazavanje pri cekanju u redovima pa resili da preduzmu nesto po tom pitanju. U svakom slucaju super. Samo reci roditeljima da nose masku obavezno i da drze otvoren prozor da slucajno ne ispadne kao u starackom domu u Sapcu kad je davalac vakcine zarazio pola doma

Teško da su oni išta primetili i preduzeli. Sve je ovde random.

Imaju ga eto na tom spisku kućne negde od pre par godina, iako se on oporavio i odlazio u DZ gomilu puta nakon toga. Kad zove za redovnu terapiju, samo kažu dodjite, iako mogu da prepišu i na daljinu. :isuse:
Verujem da ima gomila drugih kojima je dolazak kući potrebniji, jer zaista ne mogu otići tamo da prime vakcinu.

Keva im očigledno još nije ni bila u planu iako je preko 70, nego će usput da prodje i ona. Reći ću da pripaze, hvala.

 

@Lancia ja ne znam za to, valjda nije.

 

@Valkyrie idem i ja na fajzera večeras :s_w:

 

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...