Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

12 minutes ago, desboj said:

IMG_20210223_171557.thumb.jpg.844cc225109acfdc0dbb176111846a67.jpg

 

Ne pitajte zašto.

Verovatno štede doze za revakcinaciju.

 

A ovi tvitovi da su se ljudi zarazili posle Sinopharm vakcine, već prežvakano i rečeno da nema zaštite barem 10 dana posle druge doze.

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, napadaj said:

Kaže drugar da su njegovi roditelji bili u nekom DZ u Čačku i da se narod masovno vraća kad čuje da je u ponudi samo Astra Zeneka, najveći broj neće nju da primi.

Da da, to je pisalo na twitteru, prijavili se i za fajzera i za astru (mozda i za modernu) na pocektu, ali sada nece astrazeku...
Ja bih te ljude brisao sa spiska zbog neozbiljnosti... Prvo bih ih pokusao ubjediti da je to sto im je i da im je bilo koja vakcina bolja od nijedne...

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, Tsai said:

Jel primio vec neko svemir zeku? 

 

56 minutes ago, Sammael said:

Ima neko u bazenu ko jeste.

ovo samo da znate izgleda ko da sumasishavshi razgovaramo :hihi:

 

 

36 minutes ago, 189- said:

 

ma primice bilo koju, samo sam zbunjen sto ne pise koja je u pitanju. ako se ne varam bilo je prica da srbija dobija nove pfizer i astra vakcine.

nikome ne pishe koja je u pitanju. kad zavrnu rukave kazace im se. onda il bjezi il se bodi.

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

 

 

 

nikome ne pishe koja je u pitanju. kad zavrnu rukave kazace im se. onda il bjezi il se bodi.

 

 

Ja bih ljudima rekao tek posle bodenja sta su dobili..uz ponudu da budu nagradjeni lizalicom ako pogode sta im je dato.

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

jel ima od cega bezati? nisam upucen

nema nego prodjesh shurnaest punktova gde te pitaju shtampaju pitaju shtampaju i onda seka kaze zavrci rukav, ovo ti je kinez/shtagod. i ti onda ili stisnesh zube i pokrstish se ili kazesh necu. moze da se kaze i necu.

 

ali mahom su se shokiravali na kineza, pa shta ce ljudi, to bilo to primili. mislim mostli zato shto drzava kenja neprekidno o fajzerima, deli ih shakom i kapom i svojim i tudjim, ali puk bode kinezom. tako je bilo do sada. sad mozda bude i neshto drugo, ko zna...

Edited by gospa buba
  • Hvala 1
Link to comment

a to sto ljudi misle da propratne pojave od vakcine mogu da traju danima - cak i nedeljama, ili da se pojave recimo 10. dana od primanja vakcine... neko je trebalo to dobro da im objasni, odavno i temeljno. ako ce da vakcinisu 3 miliona, a da nam hiljade poumiru ili zakrce bolnice izmedju dve doze, ili oko druge doze, zato sto nisu objasnili ili odstampali a4 sa uputstvima... jbga

  • +1 2
Link to comment
59 minutes ago, garmonbozia said:

A ovi tvitovi da su se ljudi zarazili posle Sinopharm vakcine, već prežvakano i rečeno da nema zaštite barem 10 dana posle druge doze.

 

I to može da bude razlog zašto ne daju (kako je primetio 1 forumaš tamo), najsporije razvija antitela, a s porastom broja slučajeva sad je trka s vremenom hoće li broj imunih dovoljno brzo porasti ili opet sledi potpuni raspad.

Edited by vememah
Link to comment
a to sto ljudi misle da propratne pojave od vakcine mogu da traju danima - cak i nedeljama, ili da se pojave recimo 10. dana od primanja vakcine... neko je trebalo to dobro da im objasni, odavno i temeljno. ako ce da vakcinisu 3 miliona, a da nam hiljade poumiru ili zakrce bolnice izmedju dve doze, ili oko druge doze, zato sto nisu objasnili ili odstampali a4 sa uputstvima... jbga
republika nece valjda™

znash, a sad i da im objasnish, posle 365 dana izdrkavanja odasvud, chlankovita glista da je imala mishljenje i njeno bi promovisali kao validno, realno nema vishe svrhe :sad:

sent from bubamoto



  • +1 1
Link to comment

Nekoliko stotina hiljada ljudi je primilo kinesku i cine ogroman udeo u ukupnoj vakcinaciji. Hoce li se neko oglasiti povodom svega ovoga sto se pise po internetima i objasniti ljudima? A da... zaboravio sam gde zivimo

  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, gospa buba said:

nema nego prodjesh shurnaest punktova gde te pitaju shtampaju pitaju shtampaju i onda seka kaze zavrci rukav, ovo ti je kinez/shtagod. i ti onda ili stisnesh zube i pokrstish se ili kazesh necu. moze da se kaze i necu.

 

ali mahom su se shokiravali na kineza, pa shta ce ljudi, to bilo to primili. mislim mostli zato shto drzava kenja neprekidno o fajzerima, deli ih shakom i kapom i svojim i tudjim, ali puk bode kinezom. tako je bilo do sada. sad mozda bude i neshto drugo, ko zna...

vi gđo da referišete kako je bio, da znamo šta nam je suđeno

Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

republika nece valjda

znash, a sad i da im objasnish, posle 365 dana izdrkavanja odasvud, chlankovita glista da je imala mishljenje i njeno bi promovisali kao validno, realno nema vishe svrhe :sad:

sent from bubamoto


 

jbga, bar penzosi koji se vakcinisu postuju ono sto dobiju na papiru.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...