Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Naslov upitnika, samim tim i odgovor sve je debilno, jer znamo gde zivimo. Dakle neozbiljno zvuci. Kakvo iskazivanje interesovanja? Prijavljujem se jer hocu, zelim, cvrsto sam odlucila a ne da ispitujem prvo situaciju i trziste, pa da vidim eventualno, mada koliko kapiram mogu i da se predomislim. A valjda sto u startu imam averziju prema svemu sto ova banda radi, pa mi prosto para usi.
Uostalim videcemo na sta ce ovo njihovo opipavanje terena da lici.

Link to comment
1 hour ago, Kelt said:

šta podrazumevaju pod "neka od specifičnih oboljenja" ?! Da li su u pitanju hronični bolesnici ili kontraindikacije za vakcinaciju. Idioti

da li si video na shta lichi drzavni softver u tercijarnim ustanovama, onaj u kom te pitaju koje si vere i nacije? ista ekipa to radi, bez dodira sa realnoshcu i specifichnostima oblasti za koju rade, kako oni zamisljaju da to treba da izgleda. i naravno, samo da se neshto radi :D

 

to su sve brnabici, oni ne razumeju rechi i govore rechi koje ne razumeju.

 

1 hour ago, radisa said:

Mislim da će nas, kad se ispucaju svi koji hoće iz prioritenih grupa, a to će biti skoro odmah, jer su ljudi budale...

mislim da pokushavaju da potroshe u dinar koliko mora da se potroshi, da se ni evro vishe ne da, verovatno im je prostor za ugradbu nikakav, a mozda ih i gledaju, pa nemaju interes da zahvataju shiroko.

 

a sposobni su onoliko.

Edited by gospa buba
Link to comment
29 minutes ago, munze said:

popunio i dobio odmah sms. jel vam stigao taj mejl sa detaljima?

 

Stigao SMS, mejl (nakon dva sata od prijave) i dalje nije. Ne nalazi se ni u jednom folderu, da ne bude upućivanja da pretražujem iste.

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, maheem said:

U mejlu ti se zahvale i čestitaju na učestvovanju u anketi.

 

Ima jedan koristan moment, može da se promeni upitnik, pa i koju vakcinu neko želi da primi, ja tu nisam bio baš načisto pa sam stavio sve, možda se predomislim kasnije.

Link to comment
4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Stigao SMS, mejl (nakon dva sata od prijave) i dalje nije. Ne nalazi se ni u jednom folderu, da ne bude upućivanja da pretražujem iste.

 

Meni stigao među džank, gde mu je realno i mesto.

Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...