Jump to content

Vakcinacija

Tsai

Vakcinacija  

294 members have voted

1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

• Da, prvom prilikom
      200
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      52
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      13
    • Ne znam
      13
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

• Pfizer and BioNTech
      125
    • Moderna
      12
    • Sputnik V
      23
    • AstraZeneca
      20
    • Sinopharm China
      8
    • Svejedno mi je
      106

Recommended Posts

• Replies 10,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

512

• Milosh76

402

• Aleksija

374

• dùda

341

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pokušaj da uključiš mozak, ukoliko postoji gram mogućnosti za to. Ako u toj praznini između ušiju, u toj praznini koja odzvanja postoji makar neki misleći deo, pokušaj da ga uključiš.   Moja

draga, zato i jeste inicijalna ideja vakcinacije bila da bez izuzetka primi svako ko moze, ma kako superiornim smatrao svoje zdravlje i sposobnosti. na velikoj populaciji se po pravilu pokaze da je on

ljudi vakcinisani u mitrovici bez ikakvog problema, ništa ih niko pitao nije, nije bilo ni reda   posle svega na sajmu, potpuno šokirani i kažu kao da su u drugu državu došli    za

Posted Images

Apollo Creed

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Ðerlek izjavio je danas da je Srbija "vrlo blizu da pobedi koronu".

:smiley_hail:

• Haha 3
kud u maglu Simoviću
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Čajniz?

da

došli 20ak min pre roka, za manje od 30 min sve gotovo. i pored reda

• +1 2
18 hours ago, Halvard said:

verujem da makar neće doći do pucanja zdravstvenog sistema. 

Zavisi kako definišeš pucanje. Po mojoj knjizi sistem je malo pukao onog momenta kad su prestali da prate kontakte a malo više kad su vaspitačice poslate u kovid bolnice. Lako je sad da se kurčimo kopaonicima i otvaranjima spomenika kad je crvena sinofarm armija uletela sa istoka, do tada (i sada) je skoro goloruka gologuzija anesteziologa i ostalih invazivista izginula 6 puta, a i ono što je preteklo pitanje je kolika mu je upotrebna vrednost.

• +1 7
  • Hvala 2
Zabalujev
2 hours ago, desboj said:

Zavisi kako definišeš pucanje. Po mojoj knjizi sistem je malo pukao onog momenta kad su prestali da prate kontakte a malo više kad su vaspitačice poslate u kovid bolnice. Lako je sad da se kurčimo kopaonicima i otvaranjima spomenika kad je crvena sinofarm armija uletela sa istoka, do tada (i sada) je skoro goloruka gologuzija anesteziologa i ostalih invazivista izginula 6 puta, a i ono što je preteklo pitanje je kolika mu je upotrebna vrednost.

To, za par dana izgubimo 4 anesteziologa. Nenadoknadiv gubitak. A ostale specijalnosti da ne pominjemo. I koliko će ostati invalidi posle svega. Proći će korona, proglasiće se pobeda, a kako ćemo posle da se lečimo...

• +1 5
francuski sobar

Očekivo sam lažnog Oksforda, kineskog Fajzera ali ne i lažnog Kineza :sad: odo guglat šta je to simple saline solution

Očekivo sam lažnog Oksforda, kineskog Fajzera ali ne i lažnog Kineza :sad: odo guglat šta je to simple saline solution

Vodica za ispiranje sinusa

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk