Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

1 hour ago, Apollo Creed said:

 

"Radim nešto za pozorište Boško Buha:Jova:, tako da sam se pridružio glumcima u vakcinaciji danas. Sve vakcine su bezbedne, tako da nemam nikakvu sumnju što se tiče 'Fajzerove' vakcine", rekao je za Nova.rs Momčilo Bajagić Bajaga, koji se danas vakcinisao s dramskim umetnicima.

on je svakako trebao biti pozvan. em ima covek 60 godina, em nije bas stedeo organizam. sasvim ok da primi i bez guranja medju dramske umetnike.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, dùda said:

Ovde se neko ranije javljao (zaboravila sam ime nika, nešto na a), isto mlađi , recimo 40-, isto preležao covid, pa su ga zvali. Opština stari grad.

Dalje više ne znam.

 

Zvali su i mene, vakcinisao se prosle srede. Moju bolju polovinu isto, vakcinisala se dan iza mene. Moju kevu isto, sutra zavrsavamo s prvom vakcinom. Isti scenario kao kod Nikodija, prva prijava bez Kineza, druga s Kinezima. Isto Stari Grad, mozda ima veze s time koja je opstina u pitanju.

Link to comment

@dùda

 

Novinar sa tvitera je  skrinšotovao "Informer" zato što važno znati da ima Fajzer vakcine, ali ne za sve, očigledno, šta ćemo što su to jedini kanali za gerila prikupljanje informacija. 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Taihoskopija said:

@dùda

 

Novinar sa tvitera je  skrinšotovao "Informer" zato što važno znati da ima Fajzer vakcine, ali ne za sve, očigledno, šta ćemo što su to jedini kanali za gerila prikupljanje informacija. 

ma znam, ne zameri, nego mi muka da gledam sve ove gmazove kako se bahate u ovoj državi, prosto, nemoć, pa ne želim ni da gledam :ph34r:

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, harper said:

 

Zvali su i mene, vakcinisao se prosle srede. Moju bolju polovinu isto, vakcinisala se dan iza mene. Moju kevu isto, sutra zavrsavamo s prvom vakcinom. Isti scenario kao kod Nikodija, prva prijava bez Kineza, druga s Kinezima. Isto Stari Grad, mozda ima veze s time koja je opstina u pitanju.

A jbt, ovo sa opstinama je verovatno nesto najidiotskije... Ionako se sira populacija vakcinise na sajmu, tako da ne postoje neki lokalni logisticki razlozi da se prave razlike po opstinama...

Znam milion slucajeva gde su mladji i zdravi zvani, a stariji i bolesniji (prijavili neko stanje) nisu zvani, i razlika je opstina. Prolazne opstine koliko sam skapirao su stari grad, vracar i savski venac. Moja palilula je bas neprolazna...

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jel mora da se ima odštampan i popunjen formular koji su posali na email?

 

Mora ali mozes i tamo da ga pokupis i popunis. Bolje ga popuni kuci da ne gubis vreme.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...