Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

ma precenjen je grent svakako, nije toliko dobar odbrambeni igrac kao sto se prica, i na oko a i napredne statistike potvrdjuju, ispodprosecan skakac za svoju visinu i poziciju kao i asistent itd. suludo bi mu bilo dati tih omiljenih 25 miliona po godini. sa greenom u prvoj postavi i sa nuznim defanzivnim napretkom mpja to moze da bude boljih prvih 5 od proslogodisnjih 5 iz plejofa

Link to comment

Ne, ja sam uvek bio Team Grant. On je moj fantasy pulen jos dok je bio u Thunder. jedino sam jednom upirao prstom da je bio najgori igrac playoffa po onim grafikonima sa x i y osom i glavama igraca. On bio jedini onako bas izrazito u III kvadrantu, ali je neko dao objasnjenje da je to zato sto cuva Kawhia i Lebrona pa mu ti rejtinzi zbog toga mnogo trpe. I nisam ja to potencirao da bih rekao da ce njega neko da preplati vec vise kao zanimljivost u vezi tih advanced statsa.
A to za 2/50 bi verovatno proslo. Grant tu ima downside od 10 miliona u slucaju povrede ili da eventualno zaglibi u mulj ala Gary Harris, ali upside je mnogo veci: 25% jaci apy, pa dodatna godina u sezoni 22/23 kad treba da uzme samo 10m da bude kvita, a sve preko toga mu je cist profit. Mogli bi Nuggets da mu ponude i tu 3. godinu za 10m kao player option da mu to bude osiguranje ako stvari mu krenu po zlu. On bi to potpisao.

Link to comment

Mozda bi ostao u Denveru da su trejdovali Jokica i Dzamala za neke talente i pikove...dakle no fucking way, i dosta je smaranja o tome...covek bio resen da ode, tacno zna sta mu odgovara i to je citava prica...nije nikoga ni zajebao ni slagao, legitimno odlucio i cao

 

elem, sad u snimku gledam i sunsi su u prvom poluvremenu bas osteceni od sudija za ne bas mali broj poena

Link to comment

Ejton fizicki dosta dobro cuva i prati Jokica...manje problema ima u 1vs1 odbrani kada Jokic ima loptu ledjima ka kosu, nego kada gradi Jokica za skok u odbrani...tu je Jokic iskoristio par prilika za odbojkaske tip in-ove...vode sunsi 3 na poluvremenu, Dzamal igra, Buker ne

Link to comment

Uzasno tezak sut, mislio sam da nema sanse da udje...svaka cast za Dzamala...elem, Jokic je totalno van ritma, ovo mu je verovatno najlosija utakmica sezone...mozda u produzetku zasija

Link to comment
1 minute ago, Čutura said:

debeli prodisao kad je ejton izasao

pa svakako je lakse kad te cuva Frenk d tenk...porodise nekako ovu pobedu...meni je i dalje glavni utisak da Jokic i Dzamal nikakvu hemiju nemaju sa MPJ i ne bi me cudilo da vec naredne sezone trazi trejd

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

pa svakako je lakse kad te cuva Frenk d tenk...porodise nekako ovu pobedu...meni je i dalje glavni utisak da Jokic i Dzamal nikakvu hemiju nemaju sa MPJ i ne bi me cudilo da vec naredne sezone trazi trejd

svakako, ali odavno ga niko ovako nije zakljucao ko DA veceras

  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...