Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Da je izvodljivo ja bih najradije video Meksiko Siti.. Vidim da se pominje Kanada kao potencijalna destinacija. Sijetl naravno uvek u priči, kao i Las Vegas, ranije se Luivil pominjao ali ne toliko više, mada je Kanzas tu,  Tampa je u igri, ako bi Kalifornija uletela sa još jednim timom, to bi onda bio neki San Diego verovatno.. 

Link to comment

Utah is on the fire. Najbolju košarku trenutno igraju.

 

Novi klub najbolje da bude u Meksiko Siti. Realno, nedostaje i Sijetl. Tu još može Las Vegas, Kanzas, Tampa.

Link to comment
9 hours ago, theanswer said:

Dobra ova priča oko Grenta i crnačkog grada, pobiše se crnci u Detroitu da idu i gledaju Pistonse. 

prica je sasvim realna.

ne kazem da je iskljucivi razlog, ali i Denver i Detroit su mu nudili 20 milki, izabrao je Detroit zbog svojih stavova. da je Detroit ponudio 12 a Denver 20, onda stavovi mozda ne bi igrali ulogu, ali kao tas na vagi, svakako da. 

Link to comment



ali i Denver i Detroit su mu nudili 20 milki

To mi tako mislimo, ali uopste ne mora da znaci da je to istina.
moze sad neko da tvrdi da mu je Denver nudio i 120 miliona za 4 sezone. Karikiram, ali sve te ponude (i potraznje) po medijima treba uzimati sa dosta rezerve.
Mozda je Denverova ponuda u realnosti bila npr 18m po sezoni ili je bilo 2y/40m ili je stvarno bilo 3/60, ali je treca godina bila team option.
Mozda je i Detroit nudio recimo 3/55, ali se pojave twitowi sa fake news koji unervoze Pistonse i onda dignu ponudu na 60 samo da zatvore deal. A Grantarim agent zaradio za novi Ferrari sa 2 telefonska poziva nekim uticajnim twiterasima.
Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

ne mislimo mi nista, oni su rekli da su matchovali ponudu. ali dobro, ako tebi za potrebe diskusije odgovara da lazu, onda neka bude. 

nemoj ulaziti u rasprave s omiljenim. njemu realnost nikada nije pedstavljala ozbiljnu prepreku za sulude tvrdnje...

Link to comment

Jedno je sigurno. Ako ovako bude igrao 3 godine zabošće još jedan odličan ugovor do kraja karijere, bez obzira što je u pokojnom Detroitu. Pitanje je da li bi tako bilo u Denveru.

 

A uostalom, možda je čoveku pun kurac atmosfere u Denveru, ova dva glavna smarača, defanzivnog™ trenera, antimaskerskog talenta, Adama Madesa™. Ako se mi ložimo na njih, što bi on morao.

Edited by Mos
  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...