Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

8 minutes ago, spaceploitator said:

 

ostao bi bi uprkos i kinti i broju suteva da denver nije jedan od najbeljih gradova u nba. pricalo se o tome dosta, imao je puno izjava na tu temu, liku je stalo da doprinese u nekoj zajednici koja je crnja od tradicionalne denverove varikine

 

I to svakako, ali mislim da nema šanse da bi ostao kako god, danas vidim da je neko napisao da je trenutno 12. u NBA po broju šuteva

  • +1 1
Link to comment

nije bullshit...svaku pregame, postgame konfu za novinare je koristio da prica o ugrozenim pravima, crnackoj zajednici...pricala je o tome ova ekipa iz DNVR i u to kao motiv ne sumnjaju ni najmanje...no da se ne ponavljam po stoti put - nije bilo nikakve sanse da ostane Grant iz vise razloga, a svaki pojedinacni mu je bio bitan

Link to comment
9 hours ago, Joe D said:

 

+1 

Izjavio je Ćoki skoro da za malo letos da dovede igrača čiji bi dolazak iznenadio košarkašku Evropu i zahvalio se tom dečku na velikoj želji da dođe u Zvezdu. Odmah mi je Bjelica pao na pamet. Otišao je u NBA kao MVP Evrolige, alfa mužjak, a tamo je većinu vremena bio nebitan. Ima on veštine ali je u Evropi i fizički bio dominantan. Meni kao gledaocu je žao što se nije posle godinu, dve vratio i nastavio da briljira. Mrzi me da tražim koliko je love imao u NBA, nadam se da je barem uzeo drastično više para nego što bi u Evropi.

 

Link to comment

Apropo Denvera, Jokić jeste čudan tip ali pokazuje da ima ambicija. Čovek bez ambicija ne igra ovako. On je već dobio max ugovor i reputaciju i nastavlja da napreduje. Tako da mislim da će početi da ih pritiska da mu obezbede bolji tim. Potpuno je protiv duha vremena imati igračinu kao što je Jokić i previše misliti na budućnost

Link to comment

ne znam sto se tolko cinicni, nije mi tesko uopste da poverujem u tu pricu i da je igralo vecu ulogu od svega ostalog navedenog, uz naravno tog pominjanog (isto crnog) trenera iz mladosti koji je sad u detroitu. evo u dosta boljoj ekipi denvera bi imao nekih 13-14 suteva, naspram ovih 19 u detroitu sto jeste manje, i ponudjene su mu iste pare - ali za belog trenera i kompletnu upravu (ok karnisovasa zaamenio crnac letos), za ekipu sa vrv najvise belaca u celoj ligi, i generalno najbelji nba grad. sasvim je logicno da je iole osvescenom, senzibilisanom na te drustvene stvari crncu koji ima odredjenu moc i razmislja kako moze taj uticaj da usmeri, u danasnjem nba, u danasnjoj americi denver na samom dnu liste zelja. meni bi da sam crn isto tacno svirao paja za njih i isto bih zapalio za detroit, sve i da je denver ponudio vece pare od detroita (sto (bele) stekare krenkeovi ionako ne bi nikad uradili). stavite se malo u njihovu perspektivu

Edited by spaceploitator
Link to comment
20 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ne znam da li postoje šanse da Denver pokupi nekog iz Hjustona koji će možda u rebilding kao PJ Takera ili Erika Gordona 

 

Mislim da je bilo na Tviteru pomenuto da što se tiče Denvera nije bilo nikakvih razgovora oko Takera (što naravno ne mora ništa da znači)

Link to comment
12 minutes ago, theanswer said:

Dobra ova priča oko Grenta i crnačkog grada, pobiše se crnci u Detroitu da idu i gledaju Pistonse. 

 

Za gledanje manje-više, ali po demografiji Detroit je valjda broj 1 u SAD

Link to comment

pa da jbg, naravno da su crnci siromasniji i da ce to uticati da bude vise bele publike, al i to moze biti deo grentove motivacije u stilu "hocu da budem glasniji sa ovom pricom i da priblizim ovu ekipu, ovaj klub crnoj zajednici u gradu" s obzirom na demografski potencijal

Link to comment

Po procentu da. Samo što ih boli dupe za košarku. 

 

A i priznajem da sam promašio taj Grentov aktivizam. Možda zato što nikoga nije briga za Pistonse već 15 godina u NBA

Edited by theanswer
Link to comment

Inače se sve više priča o proširenju na još 2 tima. Izgleda da su gubitci iz pandemije ubrzali ovaj proces sa nekih 5-10 godina na samo nekoliko narednih. Priča se o nekoj ceni od oko 2,5 milijarde dolara za jedan novi tim. Silver kaže da je to malo, mada realno imajući u vidu da je to tek početni trošak....

 

Elem, gde biste voleli da vidite novi tim? Osim Sijetla logično :fantom:

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...