Jump to content

NBA 20/21

1n54jd3r

lakers repeat?  

62 members have voted

1. 1. lakers repeat?

Recommended Posts

Apollo Creed
58 minutes ago, goofs said:

treba im centar, ili 4ka kao lažni centar, ne znam gde će to da nadju

Pa Claxton im se vraća u februaru...

• Replies 2,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mos

206

• Joe D

196

• 1n54jd3r

175

• theanswer

138

Top Posters In This Topic

Popular Posts

ne razumete vi to    

pokupio bi ga Oly ili Pao. tamo bi imao povremene bljeskove genijalnosti i 30+ utakmice. ali uglavnom bi njegov vojvođanski majndset pucao po pritiskom zahtevnih i nestrpljivih navijača. (do

quote je problem

Posted Images

Zaboravio sam da taj lik i postoji, a nisam ni siguran koliko im je pouzdano resenje, al ajde, on i Džef Grin na 4, opet ostaje problem sa ludim Džordanom.

In other news - sinoć se vratio Dža Morant, lavovski je otvorio sezonu, a danas i Kemba Voker.

naravno da su važne, imaće milion otvorenih šuteva samo iz drive and kick akcija, nešto će morati i da pogodi da bi ostao na terenu kad dođe plejof.

Mislim da kad imas takva tri sutera u ekipi kakva su ova trojica, da je potpuno irelevantno da li ona preostala dvojica sutiraju spolja 30, 40 ili 50%. Ionako nece puno sutirati, niti ce akcije da se vrte tako da se zavrsavaju na njima.

Bullsi se bas trude da useru i ovaj mec...

Imaju 100 meceva izgubljenih na "loptu" gde nikako da mec privedu kraju kako treba..

Vec sam pisao da sam se nadao da je ovo ta sezona kada ce u plejof :D

LaVine i White losi veceras ali ipak se drzi prednost
E sad treba preziveti 4/4

Protiv OKC su zasrali, valjda su naucili iz gresaka

Od kad su okrenuli 20 razlike minusa protiv POR i dobili, Bullsi su gubili od Kingsa 4 razlike, od LAL 2, LAC 3, OKC 2 razlike iako su vodili s pristojnom razlikom.

Edited by Have_Fun
theanswer

Ovo će biti dobra utakmica. Juta pokušava da spreči svaki cut, idu ispod bloka svaki put na uručenju, izazivaju šut spolja, debeli zato bez asista ali sa 10p već. 

Ma drugoj strani Denver iskače na piju, Jokić mlati rukama, za razliku od babla gde su počeli seriju sa dropom