Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Zaboravio sam da taj lik i postoji, a nisam ni siguran koliko im je pouzdano resenje, al ajde, on i Džef Grin na 4, opet ostaje problem sa ludim Džordanom.

 

In other news - sinoć se vratio Dža Morant, lavovski je otvorio sezonu, a danas i Kemba Voker.

Link to comment

Mislim da kad imas takva tri sutera u ekipi kakva su ova trojica, da je potpuno irelevantno da li ona preostala dvojica sutiraju spolja 30, 40 ili 50%. Ionako nece puno sutirati, niti ce akcije da se vrte tako da se zavrsavaju na njima.

Link to comment

Bullsi se bas trude da useru i ovaj mec...

Imaju 100 meceva izgubljenih na "loptu" gde nikako da mec privedu kraju kako treba..

Vec sam pisao da sam se nadao da je ovo ta sezona kada ce u plejof :D

Link to comment

LaVine i White losi veceras ali ipak se drzi prednost
E sad treba preziveti 4/4

Protiv OKC su zasrali, valjda su naucili iz gresaka

Od kad su okrenuli 20 razlike minusa protiv POR i dobili, Bullsi su gubili od Kingsa 4 razlike, od LAL 2, LAC 3, OKC 2 razlike iako su vodili s pristojnom razlikom.

Edited by Have_Fun
Link to comment

Ovo će biti dobra utakmica. Juta pokušava da spreči svaki cut, idu ispod bloka svaki put na uručenju, izazivaju šut spolja, debeli zato bez asista ali sa 10p već. 

 

Ma drugoj strani Denver iskače na piju, Jokić mlati rukama, za razliku od babla gde su počeli seriju sa dropom

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...