Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

16 hours ago, pbg12345 said:

Koliko je jokara najvise puta sutnuo iz igre na jednoj utakmici?

Koji mu je uopste rekord poena?

Kapiram da bi u ovoj formi lagano mogao u "klub 60" (a bez da sutira 30% i da mu ekipa izgubi 30 razlike)

Njega je pogotovo kad pogadja ove svoje suteve preko ruke iz nekog (puolu)okreta sa poludistance gotovo nemoguce cuvati

 

Moguce da bi takva nekakva partija dodatno naterala protivnike na prilagodjavanje i posledicno pomogla i saigracima da lakse poentiraju

31 ove godine mu je rekord u pokusajima. 47 u poenima.

ne bi mogao do 60 osim ako ne krene bas da ga sere, ali onda pocnu da ga udvajaju, a Jokara tada asistira. to je jednostavno njegova igra... on treba na pocetku da bude agresivan, pa ako ubaci 12-13 poena u prvih 5 min, onda krece udvajanje, pa on pocne da deli 

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

@zorglub nemam nikakav problem sa Lebronom, dapače, navijao sam za njega u obe Klivlend ture, ali za Lejkerse ne mogu nikako. 

navijao sam jednom za njega kada su GSW bili bezobrazno domanantni a ne volim da navijam za apsulutne favorite

  • +1 2
Link to comment

Navijati za njega da donese Klivlendu titulu posle 52 godine je bio no brainer, besplatni karmički poeni. 

 

Istini za volju ogavni mediji ogade većinu favorita jureći gledanost, a Lejkerse retko ko voli. Da sve te igrače prebaciš u Nikse verujem da bi pola foruma navijalo da osvoje titulu. :D

  • +1 1
Link to comment
navijao sam jednom za njega kada su GSW bili bezobrazno domanantni a ne volim da navijam za apsulutne favorite
Taj GSW je vrhunac moderne košarke. Najlepša igra ikad viđena.
Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Onda nisi bio često navijački srećan u mladosti, kao i ja. :lolol:

Navijač je srećan kad posle decenija nesreće doće jedna sreća... #LiverpoolTeam...

Link to comment
20 minutes ago, pbg12345 said:

jasta novi sad, pa i srbija su bile 70tih, 80tih prepune navijaca engleskih klubova :fantom:

90 ih, i 2000 bogme jeste... Celo moje društvo iz srednje je navijalo za neki engleski klub, i dan danas smo tako podeljeni i podjebavamo se oko toga...

 

ALi, znam teško je to razumeti, kad sživiš u malom Čačku, kako je živeti u gradu gde su širi vidici.. :fantom: 

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

90 ih, i 2000 bogme jeste... Celo moje društvo iz srednje je navijalo za neki engleski klub, i dan danas smo tako podeljeni i podjebavamo se oko toga...

 

ALi, znam teško je to razumeti, kad sživiš u malom Čačku, kako je živeti u gradu gde su širi vidici.. :fantom: 

da, devedesete su donele tu modu da je cool navijati za klubove čiji navijači su ubice :fantom:

 

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Evo, ja volim i navijam za Lejkerse, nezavisno ko im je u ekipi.

Ostalo od Međika i Vortija

 

Ja sam obozavao te Lejkerse, Medzik mi je bio pojam iako je prestao da igra pre nego sam odrastao dovoljno da ozbiljnije pratim, uz to Vlade Divac tamo. Posle su mi simpatije otisle nakratko u Sarlot, pa u Kingse naravno (to i Soniksi zauvek), a Lejkerse sve manje gotivio. Robert Hori zabio poslednji ekser u kovceg.

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...